No nākamā gada būs romantiska iespēja apprecēties Daugavas vidū

Likteņdārzā, kur apvienojas izcila vides arhitektūra ar Kokneses pussalas dabas un Daugavas plūduma krāšņumu, 2021.gada 1.maijā zaļā gaisma tiks dota jaunam projektam Likteņupes likeņstāsti, kas piedāvās ne tikai izzinošus izbraucienus ar kuģīti, bet arī iespēju apprecēties pašā Daugavas vidū, informē projekta koordinatore Ilze Seržāne.

«Likteņdārzs ir vieta, kur pulcēties, atcerēties, izbaudīt, smelties spēkus un sajust dabas un tautas enerģiju. Jau nākamgad Likteņdārzā būs pieejams arī jauns tūrisma objekts – kuģītis Gulbis, kas, starp citu, vizuāli līdzinās režisora Viestura Kairiša filmā Piļsāta pi upis redzamajam kuģim Baltais gulbis

Tas vedīs ne tikai skaistos ceļojumos pa Daugavu, bet arī piedāvās sarīkot uz tā neaizmirstamu kāzu ceremoniju.

Likteņdārza pārstāvji atklāj, ka kuģītis veiks gan regulāros reisus, gan būs pieejams skolēniem, tūristu grupām, korporatīvajiem pasākumiem, kāzām u.tml. Uz kuģīša būs pieejams audio gids četrās valodās un tas atskaņos stāstus par vietējo apkārtni, vēsturiskajiem notikumiem, kultūrvēstures objektiem u.tml.

«Īpaša iespēja šo kuģīti būs izmantot arī tiem, kas vēlas apprecēties uz ūdens un skaistas ainavas ieskauti. Lai arī jau tagad daudzi pāri izmanto Likteņdārzu kā vietu, kur mīt gredzenus, nenoliedzami, ka kāzas Daugavas vidū varētu būt katra pāra sapņa piepildījums. Turklāt šādām reizēm kuģītis būs arī atbilstoši noformēts,» stāsta Seržāne, piebilstot, ka ar kuģīti varēs izbraukt gan jaunais pāris, gan viesi, tādējādi parūpējoties par neaizmirstamiem skatiem un emocijām.

Lai arī kuģa patstāvīgā piestātne būs Likteņdārzā, to varēs nogādāt arī uz citām ūdenstilpēm, kur vien jaunais pāris būs iecerējis salaulāties.

Līdz ar to šobrīd tiek izsludināts arī konkurss visiem tiem pāriem, kuri vēlas salaulāties Daugavas vidū uz kuģa klāja brīnišķīga skata ieskauti. Trīs laimīgie pāri saņems kuģa nomu pa brīvu – viss, kas tiem ir jāizdara, jāpastāsta, kāpēc viņi vēlētos apprecēties tieši Likteņdārzā un kas zina, varbūt tieši viņiem šāda iespēja tiks dota.

Mājaslapā www.kugitisgulbis.lv ir pieejama visa informācija par iespēju iegādāties biļetes uz kuģīša, kas vedīs Likteņdārza apmeklētājus neaizmirstamā ceļojumā pa Daugavas lokiem.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas