No nākamās nedēļas skolās ļaus atgriezties 1.–2.klašu skolēniem

Plānots, ka no pirmdienas, 8.februāra, mācības klātienē atsāks 1.–2.klašu skolēni, otrdienas, 2.ferbruāra, preses konferencē žurnālistiem pavēstīja izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (JKP).

Viņa stāstīja, ka valdība šodien vienojās par pašu jaunāko sākumskolēnu atgriešanos mācībās klātienē, jo viņu sagatavotība mācīties patstāvīgi ir viszemākā. Pēc ministres teiktā, šo skolēnu «drošības komplekts» būs dezinfekcija, vēdināšana, sejas maskas un distance.

Šuplinska arī minēja, ka valdība vienojās par individuālu konsultāciju noteikšanu sociālā riska grupās esošajiem, ar to domājot bērnus un jauniešus, kuriem ir grūtības mācīties, ierobežota pieeja viedierīcēm un tiem, kas psihoemocionāli jūtas atsvešināti.

Tāpat valdība vienojās, ka 9.klašu skolēniem paredzētos valsts noslēgumu darbus aizvietos monitoringa darbs, kas novērtē skolēnu zināšanas.

Savukārt 12.klašu skolēniem valdība vēl domā par individuālām konsultācijām, lai palīdzētu sagatavoties centralizētajiem eksāmeniem, teica ministre.

Paredzēts, ka gala lēmumu par šiem jautājumiem valdība pieņems ceturtdien, 4.februārī.

Lasiet arī: No nākamās nedēļas atsevišķos veikalos varēs iegādāties visas preces un darbosies grāmatnīcas

Jau ziņots, ka valdība saistībā ar vīrusa Covid-19 izplatību lēmusi pagarināt ārkārtas situāciju līdz 6.aprīlim.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas