No partijas KPV LV izslēgtais Blumbergs uzņemts Vienotībā

Saeimas deputāts Aldis Blumbergs

No partijas KPV LV izslēgtais Saeimas deputāts Aldis Blumbergs iestājies partijā Vienotība, informē partiju apvienības Jaunā vienotība (JV) Saeimas frakcijas pārstāve Silva Rozenbaha-Atvara.

JV ietilpstošās partijas Vienotība valde pirmdien, 21.septembrī, apstiprinājusi Blumberga iesniegumu par iestāšanos partijā. JV Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis norāda, ka neatkarīgo deputātu pievienošanās partijām ir svarīga, lai mazinātu politisko fragmentāciju 13.Saeimā un konstruktīvi strādātu sabiedrības labklājības un valsts attīstības labā. Tādēļ viņš esot gandarīts par jauno partijas biedru.

Savukārt Blumbergs norāda, ka politikā ideju realizācijai nepieciešams kolektīvs kopdarbs, tādēļ viņš augstu vērtējot iespēju strādāt JV komandā. «Es pievienojos stabilai organizācijai, kas apvieno pieredzējušus politiķus, kurus vieno kopīgas vērtības un izpratne par konstruktīvu darbu ilgtermiņā,» sacījis deputāts.

Blumbergs apņēmies līdzdarboties partijas Ādažu nodaļas izveidē.

Vienotības valde 21.septembrī uzņēmusi partijā arī vēsturnieku Edgaru Engīzeru, kurš darbosies partijas Rīgas nodaļā. Kopš gada sākuma partija Vienotība savās rindās uzņēmusi gandrīz 40 jaunus biedrus, organizācijas biedru kopskaits tuvojas 2 200 cilvēkiem.

Lasiet arī: Ķuzis oficiāli uzņemts partijā Vienotība

BNN jau ziņoja, ka Blumbergs kopā ar Artusu Kaimiņu savulaik tika izslēgts no KPV LV Saeimas frakcijas. Toreiz frakcijas vadītāja vietnieks Ēriks Pucens skaidroja, ka šis jautājums aktualizējās, ņemot vērā abu deputātu «ilgstošu attieksmi» pret partijas Saeimas frakcijas darbu.

«Mēs jau sen nejūtam šos deputātus kā komandas spēlētājus un biedrus,» toreiz norādīja Pucens. Politiķis atzina, ka Kaimiņš un Blumbergs balsojumos bijuši uzticīgi valdības koalīcijai, bet ne partijai un tās darbam Saeimas frakcijā.

Savukārt Blumbergs izslēgšanu no KPV LV frakcijas vērtēja kā politisko atriebību par abu deputātu balsojumu Rīgas domes atlaišanas un ārkārtas vēlēšanu jaunā regulējuma likumprojektiem.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas