No septiņām valstīm, tostarp Latvijas, varēs ieceļot Anglijā bez karantīnas

Anglijā no svētdienas bez Covid-19 karantīnas ievērošanas varēs ierasties ceļotāji no vēl septiņām valstīm, tostarp Latvijas, trešdien, 4.augustā, paziņojusi Lielbritānijas valdība.

Austrija, Latvija, Norvēģija, Rumānija, Slovākija, Slovēnija un Vācija tiek pievienotas tā sauktajam «zaļajam» sarakstam, kurā iekļautas valstis, no kurām Anglijā var ierasties bez karantīnas.

Apvienoto Arābu Emirātu, Bahreinas, Indijas un Kataras statuss tiks mainīts no «sarkanā» uz «dzintara», kas nozīmē, ka ieceļotājiem no šīm valstīm vairs nebūs jāpavada 11 naktis karantīnas viesnīcā.

Pasažieriem, kas ierodas no «dzintara» saraksta valstīm, 10 dienas ir jāievēro pašizolācija mājās, bet no tās ir atbrīvoti pilnībā vakcinētie.

Gruzija, Meksika, Majota un Reinjona tiks iekļautas «sarkanajā» sarakstā.

Kā jau bija gaidāms, tika arī apstiprināts, ka no Francijas iebraukušajiem vairs nebūs jāievēro pašizolācija.

Izmaiņas stāsies spēkā svētdien plkst. 4.00 (plkst. 6.00 pēc Latvijas laika).

Izmaksas ceļotājam vienatnē par uzturēšanos karantīnas viesnīcā no 12.augusta palielināsies no 1 750 britu mārciņām (2 054 eiro) līdz 2 285 mārciņām (2 681 eiro).

Piemaksa par papildu pieaugušo karantīnas viesnīcas istabā pieaugs no 650 mārciņām (763 eiro) līdz 1 430 mārciņām (1 678 eiro).

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas