No Twitter vadības atkāpjas ilggadējais izpilddirektors

No populārās mikroemuāru vietnes Twitter vadības grožiem nolēmis atteikties viens no uzņēmuma izveidotājiem Džeks Dorsijs (Jack Dorsey), vēsta britu raidorganizācija BBC.

«Beidzot, ir laiks man doties projām,» norādījis amerikāņu uzņēmējs, kurš ietekmīgo viedokļu apmaiņas un informācijas platformu kopā ar četriem kolēģiem izstrādāja 2006.gadā.

Read also: Ukraina aicina Rietumus atturēt Krieviju no jaunas agresijas, Krievija neizpratnē

Pirmdien, 29.novembrī, Dorsijs savu lēmumu skaidrojis ar nepieciešamību «atdalīt uzņēmumu no tā dibinātājiem» un nodot to prasmīgu datortehnoloģiju uzņēmēju rokās. Izpilddirektora grožus Džeks Dorsijs nodos Paragam Agravalam (Parag Agrawal) – pašreizējam Twitter tehniskajam direktoram, savukārt uzņēmuma valdes priekšsēdētāja krēslā sēdīsies Brets Teilors (Brat Taylor), kuram ilggadējais izpilddirektors publiski paudis uzticēšanos un apbrīnu.

Twitter ir Ņujorkas biržā kotēts uzņēmums, kam 2020.gadā bija vairāk nekā 5 500 darbinieku un 3,72 miljardus ASV dolāru (3,30 miljardus eiro) lieli ienākumi. Populārākais profils mikroemuāru vietnē novembrī otrdien, 30. novembrī, bija ASV eksprezidentam Barakam Obamam (Barack Obama) ar 130 miljoniem sekotāju.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas