Nodibināta deputāta Kaimiņa partija

Saeimas deputāts Arturs Kaimiņš

Partija KPV noslēgs jaunu sociālo līgumu starp nodokļu maksātājiem un valsti, otrdien, 3.maijā partijas dibināšanas kopsapulcē par politiskā spēka mērķi izteicās partijas veidošanas iniciators, Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš.

Jaunais līgums paredzēs, ka nodokļu maksātājiem ir tiesības, savukārt ierēdņiem un amatpersonām ir pienākumi – pagriežot otrādi pašreizējo situāciju, pauda politiķis. Viņš skaidroja, ka ir centies mazināt milzīgo plaisu starp nodokļu maksātājiem un varas pārstāvjiem.

Kaimiņš norādīja, ka ir pārsteigts un saviļņots par partijas nodibināšanu, uzsverot, ka notikušais ir «liela sākuma sastāvdaļa». Politiskā spēka izveidošanu viņš nodēvēja par brīnumu un akcentēja, ka tā ir reālāka par aktivitātēm sociālajā tīklā facebook.com.

Politiķis arī akcentēja, ka nav laimes lācis un ka ar viņa aktivitātēm nepietiek, tāpēc ir vajadzīga partija, un ka «tagad tikai sāksies».

Kā zināms, otrdien Rīgā, Lielajā ģildē, tika nodibināta pie frakcijām nepiederošā Saeimas deputāta Kaimiņa partija KPV.

Vienbalsīgo balsojumu klātesošie sveica, pieceļoties kājās, kā arī paužot ovācijas ar saucieniem un dažiem svilpieniem. Partijas dibināšanai pirms tam reģistrējās 385 partijas biedri.

KPV statūtu projektā teikts, ka partijas mērķi ir stiprināt Latviju kā demokrātisku un tiesisku valsti un panākt, lai valsts lēmumu pieņemšanā tiek ņemtas vērā nodokļu maksātāju intereses.

Topošais politiskais spēks vēlas arī panākt, lai valsts rīkojas lietderīgi un efektīvi un pieņemtie lēmumi ir skaidri un pamatoti. Partijas mērķis būs veicināt pilsoniskās sabiedrības līdzdalību lēmumu pieņemšanā un stiprināt Latvijas drošību.

Kandidāti uz partijas valdi ir Kaimiņš, Ilmārs Poikāns jeb Neo, Uģis Āva, Ģirts Bērztiss, Liene Eglāja, Marita Eisaka, Nauris Grietēns, Matīss Kaļāns, Andis Miglons, Uldis Neilands, Edgars Niedrītis, Kristaps Opincāns, Elīza Rozīte, Eduards Slaviets, Roberts Tazāns, Bruno Trokša, Jānis Vanags, Artūrs Vējš, Miks Vizbulis, Atis Zakatistovs un Jānis Zālītis.

Kaimiņš 12.Saeimā ievēlēts no Latvijas Reģionu apvienības (LRA), taču pēc tam viņš no LRA frakcijas izstājās.

Ref: 102.000.102.12604

Saistītie raksti

3 KOMENTĀRI

  1. 1. Vajadzētu raksta ANONĪMAJAM autoram atšifrēt, ko vispār nozīmē KPV?
    2. Artuss ir pseidonīms, un partiju nevar dibināt zem pseidonīma…

  2. Tagad pavērojiet, kā pats Kaimiņš turpmāk balsos! Interesanti, vai viņš atbalstīs Stambulas konvenciju, vai tomēr iestāsies par ģimenes vērtībām un Latvijas nākotni?

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas