Norvēģijā atrod lietuvietes mirstīgās atliekas trīs mēnešus pēc zemes nogruvuma

Lietuviešu sieviete, kura uzskatīta par bezvēsts pazudušu decembra zemes nogruvumā Norvēģijā, atrasta mirusi nepilnus trīs mēnešus pēc apjomīgās dabas katastrofas, vēsta Lietuvas sabiedriskais medijs LRT.

Kopš 2020.gada 30.decembra Rasa Lasinskiene (Rasa Lasinskienė) uzskatīta par bezvēsts pazudušu un, iespējams, bojāgājušu lielā un traģiskā zemes nogruvumā Askas ciemā, kas atrodas netālu no Oslo. Viņa atrasta kā pēdējā no desmit upuriem.

Lasiet arī: Norvēģijā pēc zemes nogruvuma turpina meklēt bezvēsts pazudušos

Sievietes vīrs Ramūns Lasinsks (Ramūnas Lasinskas) pirmdien, 22.martā, informējis LRT, ka ar viņu ir sazinājušies Norvēģijas ārkārtas dienesti.

«Mana sieva Rasa tika atrasta šodien pulksten 7.30 pēc Norvēģijas laika un aptuveni 50 metrus no vietas, kur es biju norādījis,» tā R. Lasinsks, kurš arī sacījis, ka mirstīgās atliekas vēl nav atpazītas.

Lai arī oficiālā atpazīšana vēl nav notikusi, vīrietis ir drošs, ka atrasta viņa sieva, jo viņa bijusi vienīgā no desmit upuriem, kura vēl nav bijusi atrasta.

Pēc 30.decembra nelaimes Norvēģijas dienvidaustrumos glābēji pirmajās dienās atraduši septiņus bezvēsts pazudušos. Vēlāk atrasti vēl divu pazudušo līķi, bet meklēšanas darbi, lai atrastu Rasu Lasinskieni tikuši turpināti.

Šī raksta oriģināls lasāms LRT vietnē angļu valodā: https://www.lrt.lt/en/news-in-english/19/1370116/body-of-lithuanian-woman-found-three-months-after-landslide-in-norway

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas