Norvēģijā pēc uzbrukuma ar loku un bultām aiztur Dānijas pilsoni

Norvēģijā vardarbīgā uzbrukumā ar loku un bultām nogalināti pieci cilvēki un miesas bojājumi nodarīti vēl diviem. Uz aizdomu pamata par noziegumu pastrādāšanu aizturēts kāds Dānijas pilsonis, vēsta britu ziņu portāls The Guardian.

Policija Kongsbergas pilsētā trešdienas, 13.oktobra, pēcpusdienā saņēmusi ziņojumus, ka pa šīs Norvēģijas dienvidaustrumu pilsētas centru staigā kāds vīrietis un ar loku šauj bultas uz cilvēkiem. Uzbrucēja apturēšanā tikuši iesaistīti lieli policijas spēki – helikopteri, suņi un bruņotas operatīvās vienības. Aizdomās turēto, kurš iesaistījies īsā konfrontācijā ar policiju, izdevies aizturēt aptuveni pusstundas laikā.

Lasiet arī: Pēc Norvēģijas vēlēšanām zaudējumu atzīst premjerministre Solberga

Uzbrukums sācies Kongsbergas Koop firmas veikalā. Saskaņā ar pilsētas policijas priekšnieka Eivinda Āsa (Øyvind Aas) pausto, smagā stāvoklī slimnīcā nogādāti divi ievainotie, starp kuriem ir kāds policists, kurš uzbrukuma brīdī nav veicis darba pienākumus.

«Šīs darbības vienatnē veikusi viena persona,» preses konferencē trešdien sacījis Āss. «Ir likumsakarīgi domāt, vai šis nav bijis terorakts, taču vīrietis vēl nav ticis nopratināts, un būtu pāragri izdarīt secinājumus.»

Uz aizdomu pamata par uzbrukuma pastrādāšanu aizturēts kāds 37 gadus vecs Dānijas pilsonis, Kongsbergas pilsētas iedzīvotājs, vēsta The Guardian.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas