Noskaties aizkustinošāko Ziemassvētku reklāmu – radi svētku noskaņu!

Jau kādu laiku reklāmu industrijas ir atklājušas, ka labākais veids, kā iedarboties uz skatītājiem, ir veidot aizkustinošus stāstus un video.

Arī šis video noteikti paspēlēs pa tavām dvēseles stīgām. Reklāmas ar laiku paliek tikai aizvien labākas un labākas, kuru rezultātā mums ir kamols kaklā un acīs – sariesušās asaras.

Lai arī reklāma ir spāņu valodā, jebkurš no mums ar sirdi spēj uztvert atainoto situāciju.

Šķir lapu tālāk, lai iepazītos ar raksta turpinājumu!

Šajā reklāma tiek sekots līdzi vientuļa vīrieša Džastino ikdienas dzīvei. Kā redzams – viņa profesija ir naktssargs kādā manekenu rūpnīcā. Protams, tas var izklausīties mazliet biedējoši, bet Džastino šajā rūpnīcā ienes gaismu un dzīvesprieku.

Džastino mērķis ir iepriecināt ikvienu rūpnīcas darbinieku, tuvojoties Ziemassvētku laikam. Tālāk jau viss ir pats par sevi skaidrs… 

Avots: www.womansday.com

Saistītie raksti

3 KOMENTĀRI

  1. Vai nav par agru gaidiit jeezus dzimshanu,jo visa tirgoshanaas mashineerija jau driiz saaksies ap jaanjiem. Cik cilveece savaa badiigumaa taalu var aiziet,kad aizmirst sveetku buutiibu-pieticiibu un miilestiibu klusaa gjimenes lokaa.Un mums vispaar tie ir ziemas saulgriezju sveetki un ar Sveshas ntautas deela piedzimshanu muusu senchiem nebija NEKAADA SAKARA.Svineesim SAVUSsveetkus,kas nebuut nebija sliktaaki.

    • Kāds sakars tam ar gaidīšanu. Ziemassvētki – tas ir dvēseles stāvoklis. Cilvēkam sirdī tie var būt visu gadu, arī Jāņos, jo Ziemassvētki nav tikai pieticība, bet arī labestība un prieks. Un labestībai nav NESAVU svētku.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas