Notikuma vietā aiztur četrus kontrabandistus

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas policijas pārvalde, veicot operatīvos pasākumus, šī gada 28.aprīlī atklājusi četru personu grupu, kas organizēja kontrabandas cigarešu nelikumīgu pārvešanu no Latvijas uz Norvēģiju.

Operatīvo darbību laikā viens no aizdomās turētajiem mēģināja bēgt, taču tika notverts, portālu BNN informē VID.

Kopumā izņemti 475 200 kontrabandas cigarešu Winston ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Operatīvo pasākumu laikā tika noskaidrots, ka 1983., 1979., 1978. un 1966.gadā dzimuši Latvijas pilsoņi organizēja kontrabandas cigarešu nelikumīgu pārvietošanu no Latvijas uz Norvēģiju ar kravas vilcēju ar puspiekabi. Pirms nozieguma izdarīšanas automobilis tika izmantots kravas pārvadājumiem uz Skandināviju, bet cigarešu pārvadāšanai tajā tika ierīkoti dažādu veidu slēpņi. Katram organizētās grupas dalībniekam bija sava loma nozieguma izdarīšanā, nodrošinot kontrabandas cigarešu piegādi uz noteiktām vietām Norvēģijā.

Divas personas – 1978. un 1966.gadā dzimuši pilsoņi – tika aizturētas Ozolniekos brīdī, kad viņi slēpa cigaretes puspiekabes grīdā, veicot tās demontāžu.

Viena persona, kas tika aizturēta pārvietošanās brīdī uz Jelgavas–Rīgas šosejas, pēc apturēšanas mēģināja bēgt, taču Muitas policijas pārvaldes amatpersonas viņu aizturēja. Pēc tam 1979.gadā dzimusī persona izrādīja aktīvu fizisku pretdarbību, tādēļ amatpersonām nācās pielietot speciālos cīņas paņēmienus. Automobilī tika atrasti 10 000 cigarešu Winston ar Baltkrievijas akcīzes nodokļa markām, norāda VID.

Ceturtā, 1983.gadā dzimusī persona, tika aizturēta savā dzīvesvietā Jelgavas novadā.

Visām aizturētajām personām piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

Ref: 102.000.102.9864

Saistītie raksti

1 komentārs

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas