Olympic Entertainment Group ieņēmumi no azartspēlēm Latvijā pieaug

Igaunijas azartspēļu biznesa grupas Olympic Entertainment Group (OEG) ieņēmumi no azartspēlēm Latvijā pirmajā ceturksnī salīdzinājumā janvāri-martu pērn pieauguši par 2,8%, bet visas grupas azartspēļu apgrozījums palielinājies par 2%, OEG informēja Tallinas biržu.

Grupas kopējie ieņēmumi no azartspēlēm pirmajā ceturksnī bija 47 miljoni eiro, kas bija par 2% vairāk nekā 2016.gada pirmajos trīs mēnešos.

Janvārī-martā Latvijā OEG ieņēmumi no azartspēļu biznesa sasniedza 15,1 miljonus eiro, kas bija par 2,8% vairāk nekā šajā laika posmā pērn. No visām valstīm, kur darbojas OEG, Latvijā ir bijis vislielākais apgrozījums, tomēr apgrozījuma procentuālais pieaugums gada izteiksmē bijis vismazākais.

Igaunijā grupas ieņēmumi no azartspēlēm pirmajā ceturksnī bija 10,3 miljoni eiro, kas ir 13,7% vairāk nekā janvārī-martā, savukārt Lietuvā azartspēļu apgrozījums aplūkotajā periodā palielinājies par 13,6% un sasniedza 6,7 miljonus eiro.

Itālijā OEG ieņēmumi no azartspēlēm janvārī-martā bija 7,8 miljoni eiro, kas gada izteiksmē ir kāpums par 25,7%. Savukārt Slovākijā ieņēmumu pieaugums bija par 17,4% un sasniedza četrus miljonus eiro.

Maltā grupas ieņēmumi no azartspēlēm pirmajā ceturksnī sasniedza 3,1 miljonu eiro, kas ir par 42,4% vairāk nekā šajā laika posmā pērn.

Baltkrievijas tirgū, kur OEG ieņēmumi pērn pirmajos trīs mēnešos bija 0,1 miljons eiro, un Polijas tirgū, kur pērn janvārī-martā ieņēmumi no azartspēlēm bija 4,5 miljoni eiro, šogad šajā laika posmā azartspēļu ieņēmumus OEG neguva.

Neauditētos ieņēmumus Olympic publisko, jo ir noteikta prasība par šādas informācijas sniegšanu Latvijas Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijai, Lietuvas Azartspēļu inspekcijai un Igaunijas Azartspēļu operatoru asociācijai un tās biedriem.

OEG ir lielākais azartspēļu uzņēmums Baltijas valstīs. Tā akcijas kotē Tallinas biržā.

Ref:224.000.225.930

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas