Olainfarm valdes locekle Baldere-Sildedze ieguvusi tiesības pārstāvēt uzņēmumu atsevišķi

Zāļu ražotājas AS Olainfarm valdes locekle Signe Baldere-Sildedze ieguvusi tiesības pārstāvēt uzņēmumu atsevišķi, liecina Firmas.lv informācija.

Līdz šim Balderei-Sildedzei bija tiesības pārstāvēt uzņēmumu kopā ar vismaz diviem citiem valdes locekļiem. 

Olainfarm valdē tiesības pārstāvēt uzņēmumu atsevišķi ir arī valdes priekšsēdētājam Jerūnam Veitesam un valdes loceklēm Elenai Bušbergai un Zanei Kotānei, savukārt valdes loceklim Raimondam Terentjevam ir tiesības pārstāvēt uzņēmumu kopā ar vismaz diviem citiem valdes locekļiem.

Izmaiņas pārstāvības tiesībās Uzņēmumu reģistrā iegrāmatotas pirmdien, 17.maijā.

Lasiet arī: Portāls: Piespriests divu gadu cietumsods – Krieķa tumšā pagātne

Jau vēstīts, ka Olainfarm koncerna apgrozījums pagājušajā gadā bija 122,157 miljoni eiro, kas ir par 11% mazāk nekā 2019.gadā, savukārt koncerna peļņa samazinājusies 2,3 reizes un bija 9,478 miljoni eiro.

Olainfarm nodarbojas ar gatavo zāļu formu, farmaceitisko preparātu un uztura bagātinātāju, kā arī ar ķīmisko vielu un aktīvo farmaceitisko ingredientu ražošanu. Olainfarm lielākais akcionārs ir Olmafarm (42,56%), kas vienādās daļās pieder Valērija Maligina mantiniecēm – Irinai Maliginai, Annai Emīlijai Maliginai un Nikai Saveļjevai. Olainfarm akcijas kotē Nasdaq Riga oficiālajā sarakstā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas