Olimpiskie bronzas medaļnieki Šici Latvijā atgriezīsies sestdien

Andris un Juris Šici

Soču ziemas Olimpisko spēļu bronzas medaļnieki kamaniņu sportā Andris un Juris Šici Latvijā atgriezīsies sestdien, 15.februārī.

Oficiālā sportistu sagaidīšana notiks starptautiskajā lidostā Rīga plkst.11:00, C terminālī un uz to ir aicināti arī līdzjutēji, informē Latvijas Olimpiskā komiteja.

Kopā ar bronzas medaļniekiem Latvijā atgriezīsies visa kamaniņu komandas izlase – Inārs Kivlenieks, Mārtiņš Rubenis, Kristaps Mauriņš, Elīza Tīruma, Ulla Zirne, Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš. Tāpat arī treneri Pēteris Cīmanis, Jānis Liepa, Sandris Bērziņš un Kaspars Dumpis.

Sestdien, 15.februārī Latvijā atgriezīsies arī distanču slēpotājs Jānis Paipals un treneris Andris Gailītis. Viņa ierašanās starptautiskajā lidostā Rīga ir plānota plkst.8:35 ar reisu no Kijevas.

BNN jau vēsrīja, ka Andris un Juris Šici Soču ziemas Olimpiskajās spēlēs izcīnīja bronzas medaļu, nodrošinot pirmo godalgu Latvijai šajās Olimpiskajās spēlēs.

Brāļu Šicu divnieku ekipāžai šī ir jau trešā Olimpiāde. Viņi no sezonas svarīgākajām sacensībām ar medaļām atgriezušies piecas reizes iepriekšējo sešu gadu laikā. Tā 2008. un 2009.gadā Latvijas komanda izcīnīja bronzu pasaules čempionātu stafetē, 2010.gadā Šici tika pie sudraba Vankūveras Olimpiskajās spēlēs, bet vēl pēc gada viņiem bija bronza arī pasaules čempionāta individuālajās sacensībās.

102.000.102.6615

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas