Organizē loteriju, aicinot pasažierus savlaicīgi ierasties lidostā

Aktīvās ceļošanas laikā vasarā, rosinot pasažierus uz reisu ierasties laikus, no pirmdienas, 29. jūnija, starptautiskajā lidostā Rīga sākas loterija Nenokavē iespēju laimēt – ierodies lidostā agrāk!.

Loterijas mērķis ir vasaras ceļojumu laiku padarīt pasažieriem patīkamāku, kā arī aicināt ceļotājus lidostā ierasties savlaicīgi, lai nokārtotu nepieciešamās formalitātes pirms lidojuma.

Loterijas dalībniekiem būs iespēja laimēt starptautiskās lidostas Rīga RIX Club privilēģiju kartes, divas aviobiļetes abos virzienos uz jebkuru no aviokompānijas airBaltic galamērķiem un kuponus naudas balvu saņemšanai 1 000, 150 un 75 EUR vērtībā, un piekļuvi ātrās drošības kontrolpunktam, kā arī citas vērtīgas balvas.

Loterijas laimesti tiks izlozēti ik nedēļu līdz 5.oktobrim. Pirmā izloze notiks 6.jūlijā, kurā būs iekļauti tie dalībnieki, kas aizpildīs pieteikuma anketas no 29.jūnija līdz 5.jūlijam.

Lai piedalītos loterijā, pasažieriem jāierodas lidostas aviodrošības kontrolē vismaz pusotru stundu pirms sava lidojuma. Pēc drošības kontroles no īpaši noformētiem galdiem jāpaņem loterijas pieteikuma anketa, jāaizpilda un jāiemet tam speciāli paredzētā kastē.

airBaltic ir lielākais aviopārvadātājs starptautiskajā lidostā Rīga. Ieskaitot šogad atklātos piecus jaunos maršrutus – Olborga, Dubrovniki, Roda, Saloniki un Piza, lidsabiedrība no Rīgas piedāvā gandrīz 60 galamērķus, un uz kādu no tiem varēs doties arī loterijas Nenokavē iespēju laimēt – ierodies lidostā agrāk! galvenās balvas ieguvējs.

Atgādinām, ka vasaras sezonā, kas raksturīga ar aktīvu ceļošanu, starptautiskā lidosta Rīga aicina pasažierus lidostā ierasties divas stundas pirms plānotā reisa.

Ref:103.000.103.7570

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas