Ostu padome uzklausīs ziņojumu par situāciju tranzīta un loģistikas nozarē

Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padomes (LOTLP) sēdē ceturtdien, 5. maijā, tiks izskatīti jautājumi par situāciju ostu, tranzīta un loģistikas jomā Latvijā, tranzītu traucējošiem faktoriem un priekšlikumiem to risinājumiem.

Satiksmes ministrija (SM) ziņos par finanšu līdzekļu pieejamību Latvijas ostu attīstības projektiem Eiropas Savienības 2014. – 2020.gada budžeta ietvaros, tostarp par Eiropas infrastruktūras savienošanas instrumenta līdzfinansējuma iespējām Latvijas transporta infrastruktūras projektu realizēšanai.

Tāpat SM informēs par aktualitātēm Eiropas Savienības TEN-T tīkla attīstībā.

VAS Latvijas dzelzceļš padomei ziņos par Eiropas Savienības fondu 2014. – 2020. gada plānošanas perioda dzelzceļa infrastruktūras attīstības projektiem un to realizācijas gaitu, informē SM.

Finanšu ministrija (FM) sniegs informāciju par Latvijas Muitas likuma pieņemšanas gaitu un par grozījumiem Latvijas muitas normatīvajos aktos un ar tiem saistītajām izmaiņām preču muitošanas kārtībā un muitas procedūrās, kas kopsakarā ar jauno Savienības Muitas kodeksu kļūs piemērojami ar 2016. gada 1. maiju.

Tāpat FM pārstāvji informēs par nokavējuma naudas likmēm citās Eiropas Savienības dalībvalstīs, kā arī par nodokļu un nodevu parāda (tajā skaitā muitas nodokļu parāda) nokavējuma naudas likmes samazināšanu Latvijā, neizvirzot papildus nosacījumus nodokļu maksātājiem.

Sēdes darba kārtībā iekļauti arī jautājumi par Ostu attīstības fonda 2015.gada pārskata apstiprināšanu un par dalību starptautiskajā izstādē EXPO 2017.

Ref: 102.000.102.12604

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas