Pagarinās Ķengaraga promenādi; piešķirot 221 507 eiro no infrastruktūras fonda

Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteja trešdien, 2.maijā, nolēma piešķirt 221 507 eiro no infrastruktūras fonda Ķengaraga promenādes – gājēju/veloceliņa Centrs-Dārziņi turpinājuma izbūvei gar Daugavu.

«Promenāde tiek pagarināta katru gadu un šogad plānots izbūvēt 718 metru garu promenādes posmu, labiekārtojot apkārtējo teritoriju. Tāpat iecerēts izveidot jaunu piebraucamo ceļu, kas ļautu no promenādes nokļūt līdz Maskavas ielai,» norāda Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētājs Maksims Tolstojs.

Darbu gaitā plānots veikt gājēju un veloceliņa izbūvi, gājēju aizsargbarjeru, ceļa zīmju, brauktuvi norobežojošo elementu, ceļa zīmju uzstādīšanu, kā arī nodrošināt teritorijas labiekārtošanu, nostiprinot esošās nogāzes un izvietojot papildus atpūtas soliņus, atkritumu urnas, veloturētājus.

Labiekārtošanas darbus Ķengaraga promenādē Rīgas Austrumu izpilddirekcija veic jau vairākus gadus. Gar Daugavu izveidots gājēju un veloceliņš, kas papildināts ar atpūtas soliņiem, vides objektiem, rotaļu laukumu, putnu novērošanas torni, gājēju tiltiņiem, labiekārtoto Mazjumpravas muižas teritoriju. Ķengaraga promenādē kopā labiekārtota teritorija vairāk nekā piecu kilometru garumā.

Rīgas domē atgādina, ka 2014.gadā veloceliņam tika izveidots pagarinājums no Ķengaraga promenādes līdz Mazjumpravmuižai, bet 2015.gadā tika pabeigts jauns gājēju un veloceliņa turpinājums 630 metru garumā posmā no Mazjumpravas muižas uz Dārziņu apkaimes pusi, bet pērn tika sakārtots 500 metrus garš posms līdz Rumbulas apkaimei.

Ref:224.000.103.1082

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas