Pakistānā traģiski saskrienas vilcieni

Pakistānā saskrējušies divi pasažieru vilcieni. Avārijā bojā gājuši 30 cilvēki un satriektajos vagonos iesprostoti vēl 25 cietušie, vēsta britu ziņu portāls The Guardian.

Avārija sākusies naktī uz pirmdienu, 7.jūniju, Dienvidāzijas valsts dienvidu daļā, kad no sliedēm noskrējis viens ekspreša vilciens. Drīz vien tajā ietriecies cits ekspreša vilciens.

Sindhas provinces Ghotki rajona policijas priekšnieks pavēstījis, ka pēc avārijas varasiestādes organizējušas būvtehnikas iesaistīšanu glābšanas darbos, lai no vagoniem atbrīvotu cietušos un upurus. Cietušie nogādāti tuvējās slimnīcās.

Lasiet arī: Čehija pret savu premjerministru Babišu vēršas jaunajā ES Prokuratūrā

«Šobrīd mums ir izaicinājums ātri izglābt tos pasažierus, kuri vēl ir iesprostoti satriektajos vilcienos,» medijiem sacījis vietējās policijas pārstāvis.

Pagaidām nav zināms, kādēļ pirmais vilciens noskrējis no sliedēm un kādēļ par tā avāriju laikus nav informēts otrā vilciena mašīnists. Vilcienu avārijas Pakistānā nav retums un traģiski negadījumi ar pasažieru dzelzceļa transportu valstī notiek reizi divos līdz trijos gados, vēsta The Guardian.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas