Paneļu deformācijas dēļ ar steigu slēdz Rimi; evakuē cilvēkus

Ievērojot Tukuma novada būvvaldes sēdē lemto, otrdien, 4.februārī, ap 17:00, slēgts lielveikals Rimi Tukumā, Pasta ielā 14.

Iemesls šādam lēmumam bija SIA ARA intellect tehniskās apsekošanas atzinums, kas domē tika saņemts 3. februārī. Tajā teikts, ka avārijas zonā jumta sendvičpaneļi atrodas avārijas stāvoklī un ka nekavējoties nepieciešama jumta paneļu pastiprināšana ar papildus «z» profiliem, vēsta portāls ntz.lv.

To, ka veikalā Rimi konstatēta paneļu deformācija, Tukuma novada domes būvinženieri secināja, apsekojot veikalu 12. decembrī. No veikala apsaimniekotāja SIA Pasta 14 tika pieprasīts veikt ekspertīzi un iesniegt domē atzinumu par jumta konstrukciju stiprību.

Kā pastāstīja aculiecinieki, Tukuma pašvaldības policija bloķēja ieejas lielveikalā un apmeklētājus neielaida, taču tiem, kas atradās veikalā, tika ļauts pabeigt iepirkšanos.

Par lēmumu veikalu slēgt nekavējoties neizpratnē bija arī vairāku mazo veikaliņu pārdevēji. Par to, ka nepieciešams veikt remontdarbus, viņi bija dzirdējuši, bet tagad savus veikalus pametuši steigā. Ja notiks remonts, veikala prece var tikt sabojāta. Tāpat neviens no viņiem nav ticis informēts, kad varēs atgriezties, lai preces un iekārtas varētu sapakot.

102.000.102.6526

Saistītie raksti

2 KOMENTĀRI

  1. No viena grāvja, otrajā. Vai nu “veiksmes stāsts” un “laimes zeme”, vai arī katastrofa. Kad beidzot būs normāla ikdiena, ka tas, kas jāremontē, tad jāremontē, nevis policijai jābloķē..

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas