Par 300 litru nelegālā alkohola glabāšanu persona nonāk cietumā

Attēlam ilustratīva nozīme

Tiesa par vainīgu atzinusi vienu personu par nelikumīgu alkoholisko dzērienu glabāšanu un pārvietošanu Iecavas novadā un sodījusi ar reālu brīvības atņemšanu uz astoņiem mēnešiem, informē Prokuratūrā.

Saskaņā ar Bauskas rajona prokuratūras prokurores uzturēto apsūdzību, persona 2016.gada februārī pārvietoja gandrīz 300 l nelikumīga alkoholiska dzēriena jeb etilspirtu ar automašīnu pa ceļu Bauska–Rīga. Iecavas novadā viņš tika aizturēts un Valsts policijas darbinieki nelikumīgos alkoholiskos dzērienus izņēma. Izņemtie alkoholiskie dzērieni ir liels apmērs. Šādā veidā apsūdzētais nodarīja Latvijas valstij mantisku kaitējumu 3 826 eiro apmērā, kas ir nenomaksātā akcīzes nodokļa summa.

Zemgales rajona tiesa viņu atzina par vainīgu pēc Krimināllikuma 221.2 panta trešās daļas un sodīja ar brīvības atņemšanu uz astoņiem mēnešiem un apcietināja tiesas zālē. Persona jau iepriekš bija sodīta par analoģisku noziedzīgu nodarījumu ar nelikumīgiem alkoholiskajiem dzērieniem un šo nodarījumu izdarīja nedzēstas sodāmības laikā.

Spriedumu var pārsūdzēt apelācijas kārtībā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas