Par futbola aģenta Bezzubova slepkavību pie atbildības sauc sešus cilvēkus

Prokuratūra pie kriminālatbildības saukusi sešas personas par futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavības izdarīšanu, informē prokuratūrā.

2022.gada 7.martā Rīgas tiesas apgabala prokuratūrā tika saņemts Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes kriminālpolicijas pārvaldes 1.biroja 1.nodaļas ierosinājums uzsākt kriminālvajāšanu par 2021.gada 14.aprīlī izdarītu futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavību.

Minētās prokuratūras prokurore ir pieņēmusi lēmumus par sešu personu saukšanu pie kriminālatbildības pēc Krimināllikuma 118.panta 5.punkta, proti, par slepkavību sevišķi pastiprinošos apstākļos, ja to izdarījusi organizēta grupa.

BNN jau rakstīja, ka aizdomās par 2021.gada 14.aprīlī nogalinātā Romāna Bezzubova slepkavību Krievijā aizturētas divas starptautiskā meklēšanā izsludinātas personas, ziņo Valsts policija.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes un Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvaldes amatpersonas, veicot intensīvu un apjomīgu izmeklēšanu kriminālprocesā par Romāna Bezzubova slepkavību, kā arī īstenojot aktīvu sadarbību ar Interpolu (Starptautiskās Kriminālpolicijas organizāciju) noskaidroja aizdomās turēto personu atrašanās vietu Krievijā.

Savukārt Krievijas iekšlietu ministrijas darbinieki pēc Valsts policijas pieprasījuma šonedēļ Maskavā, Krievijā aizdomās par Romāna Bezzubova slepkavību aizturēja divas personas – iepriekš starptautiskā meklēšanā izsludinātos Ivanu Agapitovu un Denisu Koņaškinu.

Bezzubovs tika nošauts 14.aprīļa rītā Rīgā, Purvciemā. Izbraucot uz Gunāra Astras ielas, Bezzubova vadītajai automašīnai tika aizšķērsots ceļš un futbola aģenta virzienā no automātiskā ieroča tika raidīti vairāki šāvieni. Nākamajā naktī Mežaparkā tika atrasta sadedzināta uzbrukumā izmantotā automašīna BMW X5.

Šobrīd turpinās pirmstiesas kriminālprocess, kura ietvaros tiek veiktas nepieciešamās procesuālās darbības, tādēļ, lai neietekmētu tālāku izmeklēšanu, plašāki komentāri no prokuratūras puses netiek sniegti.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas