Par kuģu sadursmi Baltijas jūrā aizturētas divas personas

Pēc divu kravas kuģu sadursmes Baltijas jūrā pie Zviedrijas krastiem viens no bez vēsts pazudušajiem ir atrasts miris. Tikmēr zviedru tiesībsargājošās iestādes ir aizturējušas divus cilvēkus no avārijā iesaistītā Lielbritānijas kuģa, vēsta zviedru ziņu portāls TheLocal.se.

Zviedrijas Prokuratūras dienests pirmdien, 13.decembrī, izplatītā paziņojumā norādījis, ka sākta izmeklēšana par atrašanos jūrā uz kuģa alkohola reibumā, rupju nolaidību jūras satiksmē un nāves izraisīšanu aiz nolaidības. Viens no aizturētajiem ir 1991.gadā dzimis Lielbritānijas pilsonis, bet otrs – 1965.gadā dzimis Horvātijas pilsonis, tā Zviedrijas prokuratūra.

Glābēji ar deviņiem kuteriem un glābšanas helikopteri stundām ilgi meklējuši divus pazudušus apkalpes locekļus no Dānijas kuģa, kas apgāzies pēc avārijas ūdeņos starp Zviedrijas pilsētu Īstadi un Dānijai piederošo Bornholmas salu, ziņu aģentūrai AFP sacījis Zviedrijas Jūras pārvaldes mediju pārstāvis.

Lasiet arī: Dānijas imigrācijas eksministrei piespriež cietumsodu

Viens no bez vēsts pazudušajiem atrasts miris apgāztā kuģa vrakā, bet otra meklēšana turpinās. Cerības atrast otru bez vēsts pazudušo dzīvu ir mazas, jo Baltijas jūras ūdens temperatūra ap notikuma vietu ir ap +4 grādiem pēc Celsija, TheLocal.se.

BNN jau vēstīja, ka Baltijas jūrā uz dienvidiem no Zviedrijas naktī uz pirmdienu, 13.decembri, sadūrušies divi Lielbritānijas un Dānijas kuģi. Viens no tiem apgāzies, glābšanas dienesti sākuši bez vēsts pazudušo meklēšanu.

Negadījumā ir iesaistīts ar Dānijas karogu kuģojošais kravas kuģis Karin Høj, kura korpuss ir 55 metrus garš un deviņus metrus plats. Tas bijis ceļā no Zviedrijas uz Dāniju, taču pēc sadursmes apgāzies. Otrs incidentā iesaistītais ir Lielbritānijā reģistrētais kuģis Scot Carrier, kas ir 90 metrus garš un 15 metrus plats.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas