Par labāko darba devēju pērn atzīst Latvenergo

Par labāko darba devēju pērn Latvijā atzīta AS Latvenergo, informē interneta personāla atlases kompānija CV-Online Latvia.

Pagājušā gada labāko darba devēju saraksta trijniekā iekļuvusi arī SIA Latvijas Mobilais telefons (LMT), kas ieņem otro vietu, bet trešajā vietā ierindojusies SIA Lattelecom.

Tāpat pērn labāko darba devēju desmitniekā iekļuvuši – AS Swedbank, SIA Statoil Fuel&Retail Latvia, VAS Latvijas Dzelzceļš, SIA Draugiem, Latvijas Banka, VAS Latvijas Valsts meži un airBaltic.

Kā liecina aptaujas rezultāti, visstraujāko kritumu 50 labāko darba devēju sarakstā piedzīvoja SIA Maxima Latvija, noslīdot par 24 vietām – no 18.vietas 2012.gadā līdz 42.vietai pērn. Tāpat ievērojamu kritumu – par 14 vietām – piedzīvojušas AS Latvijas Finieris (no 25.vietas uz 39.vietu) un Rīgas brīvostas pārvalde (no 21.vietas uz 35.vietu).

Bet straujāko kāpumu 50 labāko darba devēju sarakstā pērn piedzīvoja SIA DHL Latvia, sarakstā pakāpjoties par 14 vietām – no 39.vietas 2012.gadā līdz 25.vietai pērn.

Pētījumā arī noskaidroti labākie darba devēji atsevišķās nozarēs.

Par labāko darba devēju finansu sektorā tika nosaukta Swedbank, kurai seko AS SEB banka, AS DNB banka, Nordea banka un AS ABLV Bank.

Par labāko darba devēju tirdzniecības sektorā tika nosaukts Statoil, kuram seko Samsung Electronics Baltics, Stockmann, Volvo Truck Latvia un SIA Domenikss.

Par labāko darba devēju ražošanas sektorā tika nosaukts Latvenergo, kam seko AS Grindeks, AS Latvijas Balzams, AS Aldaris un AS Dzintars.

Par labāko darba devēju informācijas tehnoloģiju un telekomunikāciju sektorā tika nosaukts LMT, kam seko Lattelecom, Bite Latvija, Tele2 un Accenture Latvia.

Par labāko darba devēju transporta un loģistikas sektorā tika nosaukts airBaltic, kam seko lidosta Rīga, Latvijas Dzelzceļš, DHL un Ventspils nafta.

Aptauju par labāko darba devēju Latvijā CV-Online Latvia veica no šā gada 9.janvāra līdz 29.janvārim, kopumā internetā aptaujājot 2 126 respondentus. Aptaujā respondenti tika aicināto nosaukt to darba devēju, kas pirmais ienāk prātā kā iekārojamākais un labākais. 72,6% no aptaujātajiem bija bezdarbnieki, bet 14,6% norādīja, ka ir uzņēmēji, pašnodarbinātie.

Pētījuma mērķis ir noskaidrot labāko darba devēju Latvijā, pie kura aptaujātie respondenti visvairāk vēlētos strādāt. Aptaujas mērķis bija apzināt līderus finanšu, tirdzniecības, ražošanas, IT un telekomunikāciju, transporta un loģistikas nozarē.

Pērn iekārojamākā un populārākā darba devēja statuss piešķirts AS Latvenergo, kā arī AS Swedbank un SIA Statoil.

102.000.102.6614

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas