Par LIA izpilddirektori kļūst Ina Gudele

Ina Gudele

Par Latvijas Interneta asociācijas izpilddirektori šī gada 8.jūnijā ievēlēta viena no  (LIA) dibinātājām, valdes locekle Ina Gudele, informē LIA sabiedrisko attiecību konsultants Kaspars Līcītis.

Gudele: «Asociācijas uzdevums ir Latvijas digitālās telpas satura sakārtošana, kas paveicama ciešā sadarbībā ar valsts iestādēm un institūcijām, kā arī nevalstiskā sektora organizācijām. Kā vienu no pirmajiem lielajiem projektiem gribu akcentēt darbu elektroniskās komercijas likumdošanas pilnveidošanā, kas ļaus mūsu uzņēmējiem attīstīt savu preču un pakalpojumu tīklu elektroniskā vidē, vienlaikus garantējot drošību sava biznesa attīstībai.»

Kā pirmais solis plānots uzņēmumu apsekojums datu ieguvei, kas veicinās statistikas datu kvalitātes un attiecināmības pilnveidošanu, nodrošinot faktiskās un iegūtās informācijas maksimālu atbilstību, ziņo Līcītis.

Lai projekta īstenošanas gaita būtu sekmīga, Gudele plāno tajā vēl ciešāk iesaistīt Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM), Satiksmes ministrijas un Valsts ieņēmumu dienesta (VID) atbildīgās amatpersonas.

LIA dibināta 2000.gada jūlijā, un tā ir sabiedriska organizācija, kas apvieno interneta pakalpojumu sfērā darbojošos Latvijas uzņēmējus. Par LIA galveno darbības mērķi izvirzīta plaši pieejamas interneta vides nostiprināšana, attīstība un popularizēšana mūsu valstī.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ziņas

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!