Par miljonu pieaudzis Latvijas Pastā ienākošo starptautisko sīkpaku skaits

Latvijas Pastā apstrādāto starptautisko ienākošo sīkpaku skaits no šā gada janvāra līdz decembra vidum salīdzinājumā ar analogu periodu 2017.gadā pieaudzis par  vienu miljonu un patlaban sasniedz 8,5 miljonus vienību. Lielāko šo sūtījumu īpatsvaru veido sīkpakas no dažādām ārvalstu interneta tirdzniecības platformām, pamatā Āzijas valstu e-komercijas veikaliem, un šo sūtījumu apjoms ik gadu palielinās. 

2017.gadā kopumā Latvijas Pastā tika apstrādāti nedaudz vairāk nekā astoņi miljoni starptautisko ienākošo sīkpaku, bet 2018.gadā šis apjoms būtiski pārsniegts jau līdz decembra vidum. Aktīvākajā dāvanu sūtīšanas un saņemšanas periodā, decembrī, divu nedēļu laikā Latvijas Pastā apstrādāti jau 500 000 sīkpaku no ārvalstīm, bet kopējais šajā periodā apstrādāto visa veida ienākošo un nosūtīto sūtījumu skaits pārsniedz 1,1 miljonu vienību.

Ziemassvētku un Jaunā gada apsveikumi pamatā tiek sūtīti Latvijas teritorijas robežās, savukārt saziņā ar ārvalstīm visvairāk vēstuļu korespondences sūtījumu ceļo uz un no Lielbritānijas, Īrijas, Vācijas un Krievijas, BNN informē Latvijas Pasts.

Gada noslogotākajā periodā papildu darbinieki strādā gan Latvijas Pasta sūtījumu apstrādes un šķirošanas kompleksā, gan pasta nodaļās, turklāt vairākiem desmitiem pasta nodaļu 20., 21. un 22.decembrī pagarināts darbalaiks, nodrošinot maksimāli daudz sūtījumu izsniegšanu pirms Ziemassvētkiem, norāda uzņēmumā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas