Par nenotīrītām ietvēm un ēku jumtiem jau vairāk nekā 140 pārkāpumu protokoli

Pēdējās nedēļas laikā Rīgas pašvaldības policija un Administratīvā inspekcija kopā konstatējuši 143 pārkāpumus par nenotīrītām ietvēm un ēku jumtiem, informē Rīgas domē (RD).

«Saistībā ar mainīgiem laika apstākļiem un biežiem nokrišņiem, Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs atkārtoti vērš namu īpašnieku un apsaimniekotāju uzmanību uz pienācīgu saviem īpašumiem piegulošo teritoriju un ēku jumtu sakopšanu atbilstoši normatīvo aktu prasībām. Pilsētas izpilddirektors aicina iedzīvotājus būt īpaši uzmanīgiem šādos strauji mainīgos laika apstākļos, kad ietves un ceļi var apledot ļoti īsā laika periodā,» atzīmē domē.

Rīgas domes Administratīvajai inspekcijai uzdots pastiprināti kontrolēt ietvju attīrīšanu no sniega un apledojuma. Pilsētas izpilddirektors aicina arī Rīgas domes dienestus un struktūras atkārtoti pārbaudīt savā atbildībā esošo ietvju un trotuāru tīrību.

BNN jau ziņoja, ka pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi paredz administratīvos sodus par savlaicīgu ietvju un ēku jumtu neattīrīšanu no sniega un apledojuma. Maksimālais sods fiziskām personām var sasniegt 350 eiro, bet juridiskām personām – 1 400 eiro.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas