Par PSKUS valdes priekšsēdētāju apstiprina Rinaldu Muciņu

Rinalds Muciņš

Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) dalībnieku sapulcē piektdien, 24.janvārī, valdes priekšsēdētāja amatā apstiprināts Rinalds Muciņš, informē Veselības ministrijā (VM).

Iezīmējot vīziju par PSKUS attīstību RMuciņš uzsver personāla vērtības apzināšanos un nepieciešamību veidot kopīgās vērtībās balstītu komandu: «Motivēts, zinošs personāls slimnīcā ir svarīgākais resurss un tās izaugsmes pamats. Savukārt pacients ir svarīgākais slimnīcas sadarbības partneris, līdztiesīgs ārstniecības procesa dalībnieks, kuram jānodrošina ne tikai iespējami labākā ārstēšana, bet arī jārada ērta vide – viņam ir jājūtas aprūpētam un informētam par ārstniecības procesā gaidāmo. Tādēļ gan personāla, gan pacientu viedoklis būs nozīmīgs, īstenojot pārmaiņas un veidojot mūsdienīgu slimnīcu.»

Jaunajā amatā Muciņš darbu uzsāks 10.februārī.

Muciņš ieguvis jurista izglītību, kura papildināta ar papildus zināšanām sabiedrības veselības un vadības jautājumos. Muciņš strādājis kā VM valsts sekretārs un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija valsts sekretārs.

Lasiet arī: VM atzīst cilvēkresursu nepietiekamību slimnīcās un sola jau tuvākajā laikā meklēt tai risinājumus

Atklātā konkursā uz PSKUS valdes priekšsēdētāja amatu tika iesniegti 11 pieteikumi. Rinalds Muciņš nominācijas komisijas vērtējumā ieguva augstāko punktu skaitu.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas