Par Rīgas pilsētas izpilddirektora vietnieci ieceļ Ivetu Zalpēteri

Iveta Zalpētere 2012.gadā

Rīgas domes pagaidu administrācija otrdien, 31.martā, ārkārtas sēdē par izpilddirektora vietnieci nolēmusi iecelt Ivetu Zalpēteri, ziņo domē.

Tas nozīmē, ka Zalpētere no otrdienas, 31.marta, pildīs izpilddirektora pienākumus Jura Radzeviča atstādināšanas laikā.

Domē norāda, ka Zalpēterei ir plaša pieredze kapitālsabiedrību uzraudzībā un pārstāvībā, iepriekš strādājot VAS Privatizācijas aģentūra, pārvaldot valsts kapitāla daļas t.sk. AS Citadele bankaLattelecom un Latvijas Mobilais telefons.

Tāpat Zalpētere strādājusi par padomes priekšsēdētāju AS Ventas osta, valsts sekretāri kādreizējā Bērnu un ģimenes lietu ministrijā, kā arī Privāto tiesību departamenta direktori Tieslietu ministrijā.

Zalpētere ir sniegusi arī juridiskās konsultācijas privātajā praksē septiņu gadu garumā. Tostarp Zalpētere ieguvusi tiesību zinātņu maģistra grādu Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē.

Jau vēstīts, ka Rīgas pilsētas pašvaldības pagaidu administrācijas vadītājs Edvīns Balševics no amata atstādinājis pilsētas izpilddirektoru Juri Radzeviču (GKR).

Radzevičs ir atstādināts no amata uz laiku, kamēr notiks izpilddirektora darba pārkāpuma izvērtējums, norāda pagaidu administrācijas vadītājs.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas