Par TM parlamentāro sekretāru iecelts Bordāna padomnieks Andris Vītols

Tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) parlamentārā sekretāra amatā iecēlis savu padomnieku Andri Vītolu, kurš jaunos pienākumus sāk pildīt no pirmdienas, 6.aprīļa, informē Bordāna preses sekretārs Andris Vitenburgs.

Viņš pastāstīja, ka Vītols ir augstas kvalifikācijas jurists ar ilgstošu darba pieredzi Eiropas Parlamentā un pārvalda četras svešvalodas.

Vītola darba pieredze ir saistīta ar normatīvo aktu izstrādi un piemērošanu. Jurista karjeru viņš sācis Zemkopības ministrijā, no vecākā referenta amata pakāpeniski kļūstot par Juridiskā departamenta direktora vietnieku. Profesionālo izaugsmi turpinājis Eiropas Parlamentā Briselē, kur strādājis astoņus gadus un piedalījies ES tiesību aktu (regulu, direktīvu un lēmumu) izstrādē un saskaņošanas procesā, norāda Vitenburgs.

2014.gadā Vītols atgriezies Latvijā, lai strādātu Valsts kancelejas Juridiskajā departamentā un nodrošinātu ministriju izstrādāto normatīvo aktu projektu juridisko kvalitāti.

Kopš 2019.gada jūlija Vītols strādā tieslietu ministra birojā.

Parlamentārā sekretāra kompetencē ir pārstāvēt ministru likumdošanas procesā Saeimā un piedalīties likumprojektu sagatavošanā un izskatīšanā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas