Parakstīs Mežaparka Lielās estrādes pārbūves līgumu

Mežaparka Lielajā estrādē ceturtdien, 20.aprīlī, pulksten 11.00 parakstīs pārbūves līgumu, kas paredz skatītāju zonas un estrādes pielāgošanu 2018.gada XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem, vēsta Rīgas dome.

Līguma parakstīšanas pasākums notiks uz Mežaparka Lielās estrādes skatuves.

Svinīgajā līguma parakstīšanas pasākumā piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, Latvijas Nacionālā kultūras centra direktore Signe Pujāte, Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs, SIA RERE Būve valdes priekšsēdētājs Valdis Koks un citi projektā iesaistīto institūciju pārstāvji.

Šonedēļ Rīgas domes Īpašuma departaments paziņoja Mežaparka Lielās estrādes pirmā rekonstrukcijas posma būvdarbu iepirkuma konkursa rezultātus.

BNN iepriekš vēstīja, ka Mežaparka estrādes pārbūves pirmās kārtas būvniecību par 26,7 miljoniem eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) veiks pilnsabiedrība LNK, RERE, to BNN pastāstīja Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs (GKR).

Viņš norādījis arī to, ka sūdzību iesniegšanas termiņš par Mežaparka estrādes pārbūves pirmās kārtas būvniecības iepirkumu noslēdzās 13.aprīlī un, tā kā Īpašuma departaments nav saņēmis nevienu sūdzību, tad var paziņot uzvarētāju, ar kuru tiks slēgts līgums.

Rīgas dome ziņo: «Plānots, ka pirmā posma rekonstrukcijas darbi tiks nodoti ekspluatācijā 2018.gada 18.jūnijā.»

Jāatzīmē, ka arhitekts Juris Poga portālam lsm.lv iepriekš vēstījis, ka līdz Mežaparka estrādes pārbūves pirmajai kārtai plānots sakārtot infrastruktūru ap estrādi un pilnībā pārbūvēt skatītāju zonu, paplašinot to līdz vairāk nekā 30 tūkstošiem sēdvietu un papildinot ar piectūkstoš kvadrātmetru lielu pazemes platību tirgotājiem un tualetēm, minējis Poga.

Ref: 225.000.225.675

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas