Parīzes policistu slepkavam bijusi «psihiska lēkme»

Franču policistam, kurš Parīzē šonedēļ nodūris četrus savus kolēģus, naktī pirms uzbrukuma bijusi psihiska lēkme, tā atklājusi viņa sieva.

Kā vēsta britu sabiedriskais medijs BBC, 45 gadus vecais Mikaels Arpons (Mickaël Harpon), kurš strādājis biroja darbu policijas iecirknī Parīzē trešdien, 3.oktobrī, meties virsū saviem kolēģiem ar nazi. Viņš sadūris kopumā piecus cilvēkus, līdz viņam pretī stājušies bruņoti kārtībsargi un nošāvuši uzbrucēju pēc tam, kad viņš atteicies nomest ieroci.

No uzbrukumā cietušajiem vienai sievietei un trim vīriešiem brūces izrādījušās nāvējošas. Piektā cietusī ir smagā stāvoklī un ārsti cīnās par viņas dzīvību.

Vēl par vardarbību Francijā: Francijā šogad no vīra rokas mirušas 100 sievas; valsts cīnīsies ar vardarbību ģimenē

Nozieguma izmeklētāji ir aizturējuši Arpona sievu, kura pastāstījusi, ka naktī pirms traģiskajiem notikumiem, vīrietim bijusi psihiska lēkme – viņš izturējies neadekvāti un galvā dzirdējis balsis.

Vīrietim bijusi slikta dzirde, viņš bijis par 70% kurls.

Pirms 18 mēnešiem viņš pārgājis islāma ticībā un neilgi pirms uzbrukuma pārtraucis sarunāties ar sieviešu dzimuma kolēģēm. Francijas valdības pārstāve tomēr pavēstījusi, ka Arpona rīcībā iepriekš nav bijis pazīmju, ka viņš būtu pievērsies radikāliem uzskatiem.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas