Parlaments otrreiz caurlūkos grozījumus Saeimas vēlēšanu likumā

Saeima ceturtdien, 6.februārī, otrreizējā caurlūkošanā lems par grozījumiem Saeimas vēlēšanu likumā, kas paredz noteikt, ka līdzšinējā balsošanas kārtība ārzemēs dzīvojošajiem paliks nemainīga.

Tāpat parlaments galīgajā lasījumā skatīs grozījumus likumā, kas Valsts policijai ļaus ne tikai anulēt ieroču atļaujas, bet arī tās uz laiku apturēt. Tāpat Saeima trešajā galīgajā lasījumā lems par grozījumiem likumā «Par piesārņojumu», kas paredz valdībai noteikt emisijas reģistra valsts administratoru.

Lai veicinātu valsts fondēto pensiju shēmas līdzekļu ieguldīšanu valsts tautsaimniecībā, Saeima otrajā lasījumā skatīs grozījumus Valsts fondēto pensiju likumā. Saeima otrajā lasījumā arī lems par grozījumiem Elektronisko sakaru likumā, kas samazinās administratīvo slogu elektronisko sakaru komersantiem.

Saeima konceptuāli skatīs grozījumus likumā, kas vienkāršos starptautiskajās misijās dienošo karavīru un zemessargu piedalīšanos tautas nobalsošanā un parakstu vākšanā.

Juridiskā komisija darba kārtībā lūgs Saeimu iekļaut lēmuma projektu par Gunāra Kusiņa apstiprināšanu par Satversmes tiesas tiesnesi.

Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija lūgs parlamentu darba kārtībā iekļaut grozījumus likumā «Par zemes privatizāciju lauku apvidos», kas ieviesīs izmaiņas Latvijas lauksaimniecības zemes tirdzniecībā.

Savukārt Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija sēdes darba kārtībā lūgs iekļaut lēmuma projektu par Jāņa Strazdiņa deputāta pilnvaru apstiprināšanu uz laiku.

Tāpat desmit deputāti lūgs Saeimu ceturtdienas sēdes darba kārtībā iekļaut pieprasījumu Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai par valdības deklarācijā minēto prioritāšu izpildi.

Saeimas 6.februāra sēdes darba kārtībā kopumā ir 14 jautājumi.

102.000.102.6537

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas