Pārsteidzoši- uzzini, kāda ir krāpšanas pozitīvā puse!

Jaunā pētījumā ir noskaidrots, ka neuzticībai ir arī pozitīvā puse – lai arī cik dīvaini tas nešķistu, iespējams, ka tas, ka tavs partneris ir tevi krāpis, tev turpmāk dzīvē palīdzēs.

Neviena vien sieviete ir piedzīvojusi šo nepatīkamo mirkli attiecībās – tas, protams, ir ļoti sāpīgi, un par ko tādu ir grūti priecāties, tomēr sava pozitīvā puse tur ir.

Binghamtonas Universitātes un Londonas Universitātes koledžas pētījumā ir atklāts, ka sievietes, kuras ir cietušas no partnera neuzticības, spēj labāk pamanīt uzvedības nianses un citas pazīmes tam, ka partneris varētu būt brunču mednieks. Tādējādi viņas var izvairīties no šādiem cilvēkiem, veidojot nākamās attiecības.

Pētījuma autors Kregs Moriss skaidro, ka neuzticīga vīrieša partnere iegūst vērtīgu pieredzi, kas palīdz veidot turpmākās attiecības, bet “otra sieviete”, ir kopā ar cilvēku, kurš ir izrādījis neuzticību, tāpēc ilgtermiņā viņa ir zaudētāja. 

Anonīmā aptaujā piedalījās 5 705 cilvēki no 96 valstīm un sniedza informāciju par šķiršanās pieredzi. Tā bija līdz šim apjomīgākā aptauja par attiecību pārtraukšanu, kuras dalībnieki pārstāvēja dažādas vecuma grupas, kultūras un rases.

Mācība, ko cilvēki iegūst pēc šķiršanās, ietekmē ne tikai turpmāko attiecību veidošanu, bet veicina personības izaugsmi arī citās dzīves jomās.

Avots: womansday.com

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas