Pasākumu programma Vecgada dienai un 1.janvārim Rīgā

Rīdzinieki un pilsētas viesi Jauno gadu aicināti sagaidīt 11.novembra krastmalā, kur mūziķu, dejotāju un dīdžeju priekšnesumi ilgs no plkst. 21:45 līdz plkst. 3:00 naktī.

31.decembrī, plkst. 22:00 uzstāsies Lauris Reiniks ar grupu, bet pēc tam dejotāji Ieva Kemlere un Rolands Šteinbergs un moderno deju grupa. Plkst. 23:10 ar dabas dotu džezroka izjūtu muzicēs grupa Keksi, bet pēc svētku uguņošanas tuvāk zvaigznēm klausītājus nesīs Jānis Lūsēns un atdzimušais Zodiaks. Īsi pirms pusnakts un svinību noslēgumā par muzikālo gaisotni rūpēsies dīdžejs AG. Pasākumu vadīs Valters Krauze, portālu BNN informē Rīgas dome.

Tieši gadu mijā pēc Latvijas valsts himnas atskaņošanas 11.novembra krastmalā būs svētku uguņošana, ko tiešraidē varēs vērot arī LNT, TV5, LTV1 un LTV7 televīzijas programmās. Speciāli svētku tirdzniecībai organizētās vietās varēs iegādāties uzkodas un dzērienus.

Lai nodrošinātu sabiedrisko kārtību un drošību, pasākuma norises vietā aizliegts ienest sprādzienbīstamus priekšmetus un pirotehniku, asus priekšmetus, šaujamieročus un citas bīstamas lietas. Tāpat apmeklētāji ir atbildīgi par savām personīgajām mantām. Bērniem līdz 16 gadu vecumam ieeja pasākumā tikai kopā ar vecākiem. Vienlaikus vecāki aicināti pieskatīt savus nepilngadīgos bērnus. Pasākuma teritorijā sabiedrisko kārtību uzraudzīs Rīgas Pašvaldības policija, norāda domē.

Gada pēdējā dienā, 31.decembrī, notiks arī citi pasākumi un darbosies tirdziņi. Vecgada dienā plkst. 16:00 Doma baznīcā būs gada izskaņas koncerts Ērģeļu skaņās atvadās gads. Ērģeļu duetus izspēlēs Edīte Alpa un Tālivaldis Deksnis, Ilze Reine un Aigars Reinis, Iveta Pelše un Jānis Pelše, Diāna Jaunzeme un Ilona Birģele.

Gan pirms gadu mijas, gan Jaunajā gadā visi, kuri to vēl nav paspējuši, varēs apskatīt festivāla Ziemassvētku egļu ceļš 65 vides objektus – īpaši veidotas un pilsētvidē izstādītas Ziemassvētku eglītes.

Vecgada vakarā darbosies Ziemassvētku tirdziņš Doma laukumā, kas strādās no 31.decembra plkst. 10:00 līdz 1.janvāra plkst. 2:00. Savukārt no plkst. 23:00 līdz plkst 2:00 Vecgada vakara koncertu Doma laukumā spēlēs Dj Artis Volfs. Stundu pēc pusnakts Doma laukumā uzstāsies uguns mākslinieks Alesh Walker. Līvu laukumā tirdziņš darbosies no 31.decembra plkst. 10:00 līdz 1.janvāra plkst. 1:00. bet plkst. 22:00 savus klausītājus šeit sagaidīs Pits Andersons un grupa The Swamp Shakers.

Savukārt Esplanādē Ziemassvētku tirdziņš un Trušu karaliste apmeklētājus 31.decembrī gaidīs no plkst. 11:00 līdz plkst. 19:00, bet plkst. 22:00 sāksies diskotēka ar dīdžeju Sun Set.

Jaungada naktī līdz pat plkst. 2:00 mūzikas pavadībā varēs izslidoties Rīgas publiskajā slidotavā, kas darbu uzsākusi jaunatvērtajā Spīķeru kvartālā netālu no tirgus – starp Maskavas, Krasta un Turgeņeva ielām. Tiem, kuriem līdzi nebūs savas slidas, būs pieejams nomas inventārs – vairāk nekā 100 slidu pāri.

Kā zināms, 31.decembrī un 1.janvārī visi pasažieri pilsētas sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas. Bezmaksas brauciens neattiecas uz minibusu un nakts satiksmes maršrutiem.

102.000.102.6220

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas