Pasaules Ekonomikas forumu pārceļ uz vasaru

Ikgadēji Šveicē notiekošā Pasaules Ekonomikas foruma rīkotāji lēmuši 2022.gada janvārī plānoto pasākumu pārcelt uz vasaru, saistībā ar Covid-19 izplatību Eiropā, vēsta britu ziņu portāls The Guardian.

Forums, kas jau pusgadsimtu katru gadu janvārī rīkojis valstu līderu, vadošu uzņēmēju, ekonomistu un citu personību pulcēšanos un domu apmaiņu Davosas kalnu kūrortā, janvārī notiks tiešsaistes sarunu formātā.

Pilna apjoma ikgadējā sanāksme ir plānota 2022.gada jūnijā.

Lasiet arī: Eurostat: No ES iedzīvotājiem internetā izlasīto visretāk pārbauda lietuvieši

Notikums, kas tiek uzskatīts par svarīgu pasākumu starptautiskajās attiecībās, biznesā un pasaules ekonomikā, bija paredzēts no 17. līdz 27.janvārim. Tā izvirzītā tēma ir: sadarboties, atjaunot uzticību.

Pēc organizatoru paustā, pašreizējie pandēmijas apstākļi apgrūtina tikšanos klātienē. Neskaidrība par iespējām rīkot pasākumu nākusi līdz ar jaunu Covid-19 inficēto vilni un Eiropā augošu nepieciešamību ieviest ierobežojošus pasākumus. «Kaut arī sanāksmē ir stingra epidemioloģiskā kārtība, tomēr omikron izplatība un tā ietekme uz ceļošanu un mobilitāti ir radījusi nepieciešamību forumu pārcelt,» pavēstījuši Pasaules Ekonomikas foruma pārstāvji, vēsta The Guardian.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas