Pasaules skaistākie un neparastākie kinoteātri

Ikvienam kino fanam vismaz vienu reizi dzīvē būtu jāaiziet uz kādu no šiem kinoteātriem, jo tur kino baudīšanas pieredze solās būt vienreizēja.

Esam apkopojuši skaistākos un interesantākos pasaules kinoteātrus – reizi mūžā vismaz vienu no šiem ikvienam ir jāapmeklē!

The Theatre at Ace – atrodas Losadželosā, ASV

Šis kinoteātris kopš tā uzbūvēšanas ir paspējis kļūt par katedrāli un teātri. Tagad, kad ēku ir pārpirkusi viesnīcu ķēde «Ace», tur ir atjaunots kinoteātris un izveidotas banketu zāles.

Ciné de Chef – Seula, Dienvidkoreja

Luksusa klases kinoteātris, kas popkorna un kolas vietā piedāvā franču un itāļu virtuves maltītes. Diez kā ir skatīties filmu, sēžot krēslā, kas maksā 7500 ASV dolāru?

a99108_83

Grauman’s Chinese Theatre – Losandželosa, ASV

Kinoteātris atrodas pie Holivudas slavas alejas (Hollywood Walk of Fame) un ieturēts Āzijas deko dizainā. Kinoteātrī ļoti bieži notiek pirmizrādes un nereti arī balvu pasniegšanas ceremonijas.

a99108_43

Electric Cinema – Notinghila, Lielbritānija

Kinoteātris, kas piedāvā ne tikai sēdvietas, bet arī gultas vietas ērtākai kino skatīšanai. Dīvaini ir tas, ka gultas vietas maksā lētāk nekā sēdvietas!

a99108_55

Austin’s Alamo Drafthouse – Ostina, Teksasa

Kinoteātris, kurā netiek ielaisti bērni zem 6 gadu vecuma un 7-18 gadīgiem jauniešiem jābūt vecāku uzraudzībā. Šis kinoteātris filmu skatīšanās kultūrai pieiet ļoti nopietni. Viņi filmas laikā neļauj apmeklētājiem izmantot elektroierīces, tāpat arī runāt savā starpā. Katram seansam ir tematika, kurā tev jāiekļaujas, ja vēlies to apmeklēt.

a99108_26

Avots: oddee.com

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas