Pāvests nopeļ spekulantu, mafijas mēģinājumus iedzīvoties uz Itālijas nelaimes

Pāvests Francisks

Pāvests Francisks (Franciscus) Lieldienu laikā asi vērsies pret cilvēkiem, kuri viņa skatījumā izmanto jaunā koronavīrusa izplatību, lai gūtu ātru peļņu. Viņš norādījis uz «mafijas darboņiem, kredītu «haizivīm» un daudziem citiem», vēsta britu-kanādiešu ziņu aģentūra Reuters.

Itālijā tam, ko saskatījis Romas katoļu baznīcas vadošais garīdznieks, ir savs pamats. COVID-19 smagi skartajā valsts ziemeļu daļā, policija aprīļa sākumā arestēja divus vīriešus uz aizdomu pamata, ka viņi slimnīcā nozaguši ķirurģisko elpceļu maskas un dezinfekcijas šķidrumu un tad tirgojuši guvumu internetā par nesamērīgi augstām cenām.

Lasiet arī: EK aicina uz saskaņotu ES dalībvalstu atteikšanos no pandēmijas ierobežojumiem

Itālijas varasiestādes ir centušās valstī izskaust mēģinājumus mākslīgi sadārdzināt preču cenas un citas nelikumības.

Sākot misi, pāvests Francisks aizlūdzis, lai Dievs liek mainīt uzskatus un rīcību «mafijas darboņiem, kredītu «haizivīm» un daudziem citiem, kuri šajā pandēmijas laikā ir izvērsuši biznesu pret līdzcilvēkiem un kuri izmanto citu vajadzības un nodod tās», vēsta Reuters.

Līdz trešdienai, 15.aprīlim, Itālijā no COVID-19 komplikācijām bija miruši 21 069 cilvēki. Inficēto skaits bija 162 488, no tiem pēdējās divās nedēļās infekcija apstiprināta 56 696 itāliešiem, rāda Eiropas Slimību kontroles un profilakses centra dati.

Saistītie raksti

1 komentārs

  1. Dabas Māte saviem bērniem māca taupīt planētas ierobežotos resursus un mīlēt dzimto zemīti. Dabas Māte neapgrūtina savu bērnu dzīvi ar kaut kādiem baušļiem un citiem absurdiem izdomājumiem. Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte palīdz mums! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Ar zaļu un kuplu skaudību, Skolnieciņš [Latvju Skaudības Dievs] #SkaudībasDievs #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība
    ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas