Pazīmes, kas liecina, ka pienācis laiks mainīt darba vietu!

Darbs vairumam ir peļņas avots, kas aizņem lielu daļu laika. Vai vērts bojāt savu labsajūtu, ja tevi darbā kas neapmierina?

Ja tu esi sācis domāt par darba vietas maiņu, ir vērts izlasīt šo rakstu!

Darbs ir garlaicīgs

Nav tā, ka darbs ir slikts, vai arī ka darba kolēģi ir kretīni, vaina pat nav priekšniekā. Tavs darbs ir vienkārši pārāk garlaicīgs. Tas tevi mentāli neizaicina vai tev tas jau ir apnicis. Jebkurā gadījumā, padomā, cik daudzas lietas tevi darbā garlaiko, un izdari secinājumus pats!

Tavs priekšnieks

Tevi nepamet sajūta, ka uzņēmuma ienākumi ir pietiekoši lieli, lai paceltu tavu algu. Tavs priekšnieks tevi katru dienu brīdina strādāt cītīgāk, pretējā gadījumā – tiksi atlaists! Vēl traģiskāk ir tad, ja priekšnieks nekad nav darījis to darbu, ko dari tu, līdz ar to nav saskāries ar tām problēmām, kuras tu piedzīvo regulāri, un nezina, kāds ir darba izpildes reālais laiks.

Tavs grafiks 

Šai lietai būtu jābūt sarunājamai, ja vien tavs darbs nesākas 9 no rīta un nebeidzas 5 vakarā. Taču, ja vienīgā opcija ir nakts maiņas, kuras ietekmē tavu miegu un veselību, ir vērts apdomāt darba maiņu.

Nežēlīgi nosacījumi

Pārāk īsas darba pauzes vai pusdienlaiks. Nosacījums, ka pat aiziešanai uz tualeti vajag atskaitīties.

Nepareiza darba /karjeras izvēle

Arī tā mēdz notikt, taču diemžēl, tas tiek saprasts tikai tad, kad tu darbu dari jau kādu laiku. Tu neredzi izaugsmi savā darba lauciņā.

Avots: higherperspectives.com

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas