Pazudušais zēns ir atrasts 1,5 kilometru attālumā no pazušanas vietas

Neilgi pēc plkst. 12.00 parādījusies informācija, ka Rūdolfs ir atrasts. Valsts policija šoreiz oficiāli apstiprina, ka zēns ir atrasts. Zēnu, kurš sēdējis mežā zem koka un raudājis, atradis NBS karavīrs.

Vizuāli zēna veselības stāvoklis nav kritisks, taču viņš nekavējoties tiks nodots mediķu aprūpē.

Policija atgādina, ka meklēšanā piedalījās Valsts policijas, Nacionālo bruņoto spēku, Nacionālās aizsardzības akadēmijas, Zemessardzes, Saulkrastu novada pašvaldības policijas, organizācijas bezvests.lv un citi brīvprātīgie pārstāvji.

Valsts policija izsaka lielu pateicību visiem dienestiem un brīvprātīgajiem no dažādām Latvijas vietām, kas piedalījās un palīdzēja meklēšanā un zēna atrašanā.

BNN jau vēstīja, ka ceturtdien, 28.jūlijā, Valsts policija saņēmusi informāciju, ka Saulkrastos, dārzkopības kooperatīvā VEF-Biķernieki no kādas dārza mājas teritorijas aizgājis nepilnus trīs gadus vecs zēns vārdā Rūdolfs.

Zēna meklēšanā iesaistījušies ap 400 cilvēku – VP, Saulkrastu novada Pašvaldības policijas, Nacionālo bruņoto spēku (NBS) un Zemessardzes amatpersonas, kā arī organizācijas Bezvests.lv pārstāvji un citi brīvprātīgie.

Ref:103.000.103.200120

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas