Pēc Sanktpēterburgas metro terorakta pie psihologa palīdzības vēršušies 1 200 cilvēki

 

Pēc Sanktpēterburgas metro terorakta pie psihologa palīdzības ir vēršušies 1 200 cilvēki, vēsta ziņu portāls newsru.com

Šobrīd ir uzsākts arī darbs, lai nodrošinātu attālās konsultācijas ar informatīvo atbalstu upuriem un viņu radiniekiem.

Aizdomās turāmā Akbardžona Džalilova tēvocis Krievijas medijiem ir norādījis, ka viņa radinieks nav bijis reliģiozs «fanātiķis». Pēc viņa teiktā, brāļadēls regulāri apmeklēja mošeju, bet tēvocis nebija novērojis nekādas pazīmes, kas liecinātu par terorisma draudiem.

BNN jau vēstīja, ka Kirgizstānas specdienesti apstiprinājuši, kas iespējamais terorakta sarīkotājs ir Krievijas pilsonību ieguvis kirgīzs. «Visticamāk, terorakta izpildītājs Sanktpēterburgas metro 3.aprīlī ir Kirgīzijā dzimis cilvēks, bet tagad Krievijas pilsonis,» pavēstīja Kirgizstānas Nacionālās drošības valsts komitejas oficiālais pārstāvis Rahats Sulaimanovs. 

Sanktpēterburgas metro stacijām pirmdien, 3.aprīlī, pēcpusdienā noticis sprādziens. Citējot portālu newsru.com, Krievijas veselības aizsardzības ministre Veronika Skvorcova apstiprinājusi jaunāko informāciju par bojāgājušo skaits sprādzienā, kas ir 14 cilvēki. Vienpadsmit no tiem ir nomiruši notikumu vietā, bet trīs agonijas stāvoklī no traumām, bet vēl aptuveni 51 hospitalizēti.

Ref:224.000.103.847

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas