Pēc Sanktpēterburgas terorakota Latvijas valstpiederīgais pārcietis sirdslēkmi

Pēc Sanktpēterburgas metro notikušā terorakta slimnīcā nonākušais Latvijas valstspiederīgais nav fiziski ievainots, bet gan pārcietis sirdslēkmi, vēsta sabiedrisko mediju portāls lsm.lv.

Sanktpēterburgas Jeļizavetas slimnīcā pacients no Latvijas esot nogādāts ar ātro palīdzību, jo pārdzīvojis sirdslēkmi. rus.lsm.lv slimnīcā noskaidrojis, ka pacients ir aptuveni 30 gadus vecs vīrietis.

Vīrietis bijis pie samaņas, kad nogādāts slimnīcā. Pacients saņēmis nepieciešamo aprūpi un samērā ātri izrakstīts. Notikušais neesot radījis nopietnas sekas pacienta veselībai. Slimnīcas preses pārstāve Tatjana Čerkaščenko sacījusi, ka slimnīcai nav zināms, vai vīrietis pastāvīgi uzturējis Sanktpēterburgā vai arī bijis šīs pilsētas viesis.

«Viņam veikta kardioloģiska izmeklēšana, notika speciālistu konsultācijas. Pašlaik viņa stāvoklis ir apmierinošs. Viņš ir izrakstīts no stacionāra,» atsaucoties uz slimnīcas pārstāvja teikto, vēsta portāls lsm.lv.

Kā ziņots, Sanktpēterburgas veselības komitejas vadītājs Valērijs Kolabutins otrdien, 4.aprīlī, pavēstījis, ka metro notikušajā teroraktā cietuši četri citu valstu pilsoņi, tostarp arī kāds Latvijas pilsonis. Tikmēr Ārlietu ministrijas rīcībā nebija ziņu, ka Sanktpēterburgā metro sprādzienā būtu cietuši arī Latvijas valstspiederīgie.

BNN iepriekš ziņoja, ka vienā no Sanktpēterburgas metro stacijām pirmdien, 3.aprīlī, pēcpusdienā noticis sprādziens, kurā nogalināti desmit cilvēki, bet 47 guvuši ievainojumus. Bērnu cietušo vidū neesot bijuši.

Ref: 225.000.103.521

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas