Pēc Vīnes terorakta Austrijā un Šveicē aiztur 14 personas

Policija Vīnē

Policijai izmeklējot Vīnes teroraktu, kurā nedēļas sākumā tika nonāvēti četri cilvēki un vēl vairāk nekā 20 ievainoti, Austrijas un Šveices policija ir aizturējusi 14 personas, vēsta vācu raidsabiedrība DW.

Austrijas policija otrdien, 3.novembrī, pavēstīja, ka šaušanu uz cilvēkiem galvaspilsētā pirmdien, 2.novembrī, sarīkojis policijai zināms musulmaņu ekstrēmists, kurš iepriekš izcietis cietumsodu. Izmeklētāji cenšas noskaidrot motīvu uzbrukumam, kurā nonāvēti četri cilvēki, ieskaitot aizdomās turēto uzbrucēju, un vēl vairāk nekā 20 ievainoti.

Minēto aizdomās turēto, kurš bijis bruņots ar kaujas šaujamieroci un kuram mugurā bijusi spridzekļu vestes imitācija, nošāvusi policija.

Austrijas un Šveices policija ir aizturējusi 14 personas par saistību ar notikušo, taču nav izpausts, tieši kādas aizdomas izvirzītas pret tām. «Tas parāda, ka mūsu policija un tiesībsargājošās iestādes rīkojas izlēmīgi un nerimstoši, lai cīnītos pret terorismu mūsu valstī,» norādījis Austrijas iekšlietu ministrs Karls Nehamers (Karl Nehamer).

Viņš vienlaikus aicinājis iedzīvotājus palikt mājās, jo ir iespējams, ka brīvībā ir vēl vairāki teroraktā iesaistītie, vēsta DW.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas