Pērn Neste Latvija apgrozījums audzis par 17%

SIA Neste Latvija neto apgrozījums 2018.gadā sasniedzis 329 miljonu eiro apmēru, kas ir par 17% vairāk nekā gadu iepriekš, BNN informē uzņēmumā.

Peļņa pēc nodokļu nomaksas pērn sasniedza 12,3 miljonus. Uzņēmuma investīcijas Latvijā pagājušajā gadā bija trīs miljoni. Savukārt valsts budžetā SIA Neste Latvija pērn ieskaitīja 151 miljonu eiro un bija trešais lielākais nodokļu maksātājs valstī.

2018.gadā uzņēmums turpināja uzņēmējdarbību visās darbības jomās, attīstot infrastruktūru un paplašinot automātisko degvielas uzpildes staciju tīklu, kas šobrīd ir 72 degvielas uzpildes stacijas visā valstī. Pērn tika atvērtas divas jaunas stacijas – Grenctālē un Tukumā.

SIA Neste Latvija ir Somijas Neste korporācijas meitas uzņēmums, kas Latvijā strādā jau 28 gadus. Uzņēmums nodarbojas ar Neste ražotās degvielas mazumtirdzniecību, degvielas un šķīdinātāju vairumtirdzniecību, kā arī naftas produktu uzglabāšanu un pārkraušanu Rīgas terminālī. Kopš darbības uzsākšanas uzņēmums Latvijā ir investējis vairāk nekā 70 miljonus eiro. Neste DUS tīklu Latvijā veido 72 stacijas visā valstī.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas