Petravičas vietā Saeimā piekritis nākt Saldus novada domes deputāts Edgars Kronbergs

Saeimas deputāta amatu uz laiku, kamēr Ramona Petraviča (KPV LV) ir labklājības ministre, piekritis ieņemt Saldus novada domes deputāts Edgars Kronbergs, apstiprinājis politiķis.

Kronbergs norādīja, ka, ņemot vērā, ka ir ievēlēts no partijas KPV LV saraksta, visticamāk, arī strādās KPV LV frakcijā.

Vaicāts, vai balsos atbilstoši tam, kādas būs vienošanās koalīcijā un kā būs lēmusi frakcija, politiķis skaidroja, ka viņš vēl nav deputāts, ka viņam vēl ir jādod parlamentārieša zvērests. Vēlāk viņam būšot jāizrunājas ar gaidāmajiem frakcijas biedriem un tās vadību.

Pēc tam topošais Saeimas deputāts varētu sniegt sīkākus komentārus.

Kronbergam parlamentārieša amats pienākas atbilstoši 13.Saeimas vēlēšanu rezultātiem, kas publicēti Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā.

Kā ziņots, Petraviča paziņojusi par deputātes mandāta nolikšanu uz labklājības ministres amata laiku.

Vēl par šo tematu: Petraviča nolēmusi nolikt Saeimas deputātes mandātu uz ministres pilnvaru laiku

Ministre apgalvo, ka šādu lēmumu esot pieņēmusi jau decembrī. Reizē nesen jautājumu par politiķes atbilstību labklājības ministra amatam aktualizēja koalīcijā esošā Jaunā konservatīvā partija un apsvērt iespēju nolikt deputātes mandātu rosināja KPV LV valde. Izskanējis, ka mandāta nolikšanu esot atbalstījis arī KPV LV frakcijas vairākums.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas