Pie Igaunijas krastiem izglābj Krievijas zvejniekus

Baltijas jūrā, pie Igaunijas ziemeļu krasta grūtībās nonācis Krievijas zvejas traleris un igauņu un somu dienesti kopīgiem spēkiem izglābuši septiņus apkalpes locekļus, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Glābšanas darbi notikuši naktī uz piektdienu, 7.februāri, Somu līcī, ap 40 kilometru attālumā uz austrumiem no Tallinas, kad jūrā grūtībās nonācis zvejas traleris ar Krievijas karogu.

«Kuģis raidīja palīdzības signālu, izmantojot radio sakarus, sniedza tā koordinātes un Kuģniecības novērošanas pārvalde noteica, ka kuģim bija problēmas ar stūres mehānismu. Divas kuģa daļas bija applūdušas. Kuģis dreifēja jūrā, un bija zaudējis daļu elektroenerģijas,» tā piektdien ERR pavēstījis Igaunijas Policijas un robežsardzes pārvaldes pārstāvis.

Glābēji devušies meklēt kuģa apkalpi un atraduši to patvērušos glābšanas plostā. Plosts ar tauvu uzvilkts uz kuģa. Divi apkalpes locekļi bijuši ievainoti un helikopteris no Somijas nogādājis tos Helsinku slimnīcā. Pārējie apkalpes locekļi igauņu helikopterī nogādāti slimnīcā Tallinā veselības pārbaužu veikšanai.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas