Pie robežas aiztur divus cigarešu kontrabandistus

Ilustratīvs attēls

Krāslavas novadā Valsts robežsardzes amatpersonas aizturējušas divus Latvijas pilsoņus, kuri personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās nodarbojās ar akcīzes preču nelikumīgu pārvietošanu, BNN noskaidroja no Valsts robežsardzes pārstāves Kristīnes Pētersones.

Sestdienas, 7.decembra, rītā operatīvo pasākumu rezultātā robežsargi Piedrujas pagasta Lupandi ciema apkaimē aizturēja divus vīriešus, kuri pārvietoja vairākus melnā polietilēna plēvē ietītus saiņus.

Kopumā robežsargi izņēma 100 000 cigaretes NZ Gold un Premjer ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Ar prokurora piekrišanu veicot neatliekamu kratīšanu pie viena no aizturētajiem – 1956.gadā dzimušā vīrieša dzīvesvietā, robežsargi izņēma vairākus nelikumīgi uzglabātus ieročus: trīs pistoles, vienstobra medību bisi, paštaisītu šaujamieroci, 7,62 mm kalibra mašīnpistoli Sudajeva 43, kā arī 73 medību un 286 pistoļu un automātu kaujas patronas.

Lasiet arī: Kratīšana Centrāltirgū: Atrasti arī šaujamieroči, munīcija un 40 560 eiro

Pret abiem likumpārkāpējiem uzsākts kriminālprocess par tabakas izstrādājumu nelikumīgu pārvietošanu personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās, savukārt pret 1956.gadā dzimušo vīrieti arī par ieroču un munīcijas nelikumīgu glabāšanu. 1956.gadā dzimušais Latvijas pilsonis ievietots Valsts policijas Īslaicīgas aizturēšanas vietā, otram likumpārkāpējam piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas