Pie valdības ēkas kāds centies bojāt Ukrainas karogu, vīrietis aizturēts

Policija aizturējusi vīrieti, kurš, pēc paša vārdiem, stiprā alkohola reibumā mēģinājis noraut Ukrainas karogu, kas uzlikt pie Ministru kabineta ēkas.

Kā informē Valsts policijā, šī gada 26. martā ap pulksten 18.30 Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Centra iecirknī tika saņemta informācija par to, ka kāds vīrietis ar spēku mēģinājis noraut pie Ministru kabineta fasādes piestiprināto lielizmēra Ukrainas karogu, to bojājot.

Par minēto notikumu tika ierosināts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 185.panta pirmās daļas par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu. Par šādu nodarījumu persona var tikt sodīta ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudassodu.

Lasiet arī: Ukrainas kara 48.diena: Mariupoles aizstāvji ziņo par ķīmisko uzbrukumu, UNICEF brīdina par pārtikas trūkumu bērniem

Veicot izmeklēšanu, tika noskaidrota iespējamā vainīgā persona un 31.martā Rīgā tika aizturēts kāds 1991.gadā dzimis vīrietis, kurš turpmākās izmeklēšanas laikā tika atzīts par kriminālprocesā aizdomās turēto.

Skaidrojot notikušā motīvus, vīrietis nespēja paskaidrot savas rīcības cēloņus un minēja, ka rīkojies stiprā alkoholisko dzērienu reibumā.

Personai piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis un jau tuvākajā laikā tiks lemts jautājums par kriminālprocesa nodošanu kriminālvajāšanās uzsākšanai. 

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas