«Pie velna, jā!» – Bušs pārliecināts, ka nonāvētu Hitleru zīdaiņa vecumā

Džebs Bušs

Amerikas Savienoto Valstu prezidenta vēlēšanas gaidāmas pēc gada, taču priekšvēlēšanu kaislības jau šobrīd bango tik augstu, ka topošie kandidāti nāk klajā ar izteikumiem, kas liek neticēšanā ieplest acis.

Viens no Republikāņu partijas prezidenta amata kandidātiem Džebs Bušs (Jeb Bush), kura tēvs Džordžs Bušs un brālis Džordžs Bušs jaunākais bijuši ASV prezidenti, sniedzis politiķim neraksturīgi tiešu atbildi uz savdabīgu jautājumu, ko kāds viņam uzdevis e-pastā.

Ziņu portālam The Huffington Post Džebs Bušs atklājis, ka viņam jautāts, vai, ja viņam būtu iespēja nokļūt pagātnē, viņš nogalinātu Ādolfu Hitleru zīdaiņa vecumā.

«Pie velna, jā!», politiķis paudis savu nostāju un, kad reportieris jautājis, vai Bušs nogalinātu Hitleru arī tad, ja viņš būtu patiesi mīlīgs mazulis, pamatojis: «Nē, vecīt .. tev ir jārīkojas».

Turpinot komisko sarunu, politiķis arī aizdomājies, solis būtu nopietni jāapsver, jo kā zināms no kinofilmām «Atpakaļ nākotnē», vēstures grozīšanai var būt dramatiskas sekas.

Tas, vai Džebs Bušs kļūs par savas partijas galīgo prezidenta amata kandidātu, noskaidrosies līdz 2016.gada vasaras vidum.

Ref: 111.111.103.2899

Saistītie raksti

1 komentārs

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas