Pieaudzis vīrietis soda bērnu pilnīgi neticamā veidā – tev atvērsies mute!

23 gadus vecs vīrietis kārtīgi pārmācīja bērnu pēc tam, kad viņš it kā esot sadarījis nedarbus, tomēr stāsts ir pavisam citādākās.

Uzzini, kas īsti notika un kādēļ 23 gadus vecais vīrietis bija tik vardarbīgs pret 6-gadīgu zēnu.

Alfijs Kūks, iespējams, ir tāds pats 6-gadīgs bērns kā lielākā daļa bērnu, kuri cenšas iepazīt pasauli sev apkārt. Diemžēl pasaule ir piepildīta ar dažādiem lamuvārdiem – un kad tev ir tikai 6 gadi, ir grūti atrast atšķirību starp joku un kaut ko tādu, kas citu var aizvainot.

Alfijs spēlējās parkā, kad pēkšņi 23 gadus vecais ģimenes draugs nospieda zēnu pie zemes un bāza viņam mutē ziepes.

Pēc 23 gadus vecā Raijena Birtvela stāsta – Alfijs bija iespēris vecam vīram pa kruķi. Lai sodītu, Raijens izvēlējās šo necilvēcīgo veidu, izdarot fizisku spiedienu uz puiku, kas noveda līdz tam, ka mazais zēns sāka lamāties. Pēc tam Raijens aizgāja pēc ziepju gabala un iebāza to Alfijam mutē.

Kad zēna māte uzzināja par negadījumu, viņa ziņoja par notikumu policijai. Balstoties uz liecinieku teiktā, tuvumā nav bijis vecs vīrietis, pa kuru spieķi Alfijs esot sitis.

“Man šķiet, ka Raijens veco vīru izmanto sevis aizstāvēšanai. Nav ne jausmas, no kurienes pēkšņi viņš ir uzradies,” saka māte. Raijens vēlāk gan atzinies, ka nekāda vīrieša nav bijis un viņš tika atzīts par vainīgo šajā lietā.

Avots: www.womansday.com

Saistītie raksti

3 KOMENTĀRI

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas