Piecas no dārgākajām naktsmītnēm pasaulē

Kur atpūsties dodas pasaules turīgākie ļaudis? BNN piedāvā aplūkot sevišķi dārgu naktsmītņu izlasi.

Villa Bellissima, Toskāna, Itālija.

Mūsdienīga viesnīca izbūvēta 800 gadus vecā muižā, saglabājot senatnes auru. Muižas galvenajā ēkā ir 22 numuriņi. Viesu labsajūtai pieejama ēdamzāle, pusdienu terases, bibliotēka, bārs, vīna baudīšanas telpa, plašs labiekārtots dārzs, kā arī liels baseins, moderna trenažieru zāle, basketbola un tenisa laukumi.

Cena (visas cenas pārrēķinātas latos): LVL 10 300 par nakti

Hugh Hefner Sky Villa (latviešu val. – Hjū Hefnera Debesu villa), Lasvegasa, ASV

Pēc Playboy mediju grupas īpašnieka gaumes iekārtots divstāvīgi 2 700 m2 plaši apartamenti. Tajos ir trīs guļamistabas ar 2,4m garām rotējošām gultām. Viesi var peldēties baseinā uz balkona, baudīt SPA telpu, džakuzi vannu un elpu aizraujošu skatu uz Lasvegasas pilsētu.

Cena: LVL 21 000 par nakti

Naigāras rifs, Bahamu salas

Privāta sala Karību jūrā ar desmit numuriņiem, diviem baseiniem, milzu akvāriju, piecām džakuzi vannām, tenisa un volejbola laukumiem, kā arī 24-vietīgu kinoteātri. Ekskluzīvajā salā iepriekš atpūtušies aktieri Šons Konerijs (Sean Connery) un Roberts de Niro (Robert De Niro).

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Cena: LVL 24 000 par nakti

Nekera sala, Britu Virdžīnu salas

Šī britu uzņēmēja Ričarda Brensona (Richard Branson) apbūvētā sala var uzņemt 28 viesus, kurus apkalpos 60 cilvēku liels personāls. Viesi nakšņo sešās Bali tipa ēkās un var nodarboties ar daudz un dažādiem motorizētiem un nemotorizētiem ūdenssporta veidiem. Uz salas tiek rīkoti dažādi saviesīgi pasākumi un kazino vakari. Atpūtnieki kūrortā var apskatīt arī 200 flamingus.

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Cena: LVL 27 000 par nakti

Karaliskie apartamenti viesnīcā Hotel President Wilson, Ženēva, Šveice

Šie 5 000 m2 plašie apartamenti ir vieni no dārgākajiem pasaulē. Tajos atrodas 12 izsmalcinātas guļamistabas, 12 vannasistabas, 26-vietīga ēdamzāle, biljarda zāle un bibliotēka. Viesiem pieejams atsevišķs lifts un stāvvieta helikopteram uz viesnīcas jumta. Neiztrūkstoši padomāts arī par turīgo viesu drošību – ierīkota atsevišķa telpa apsardzes darbiniekiem, necauršaujami logi, pa kuriem paveras skats uz Šveices Alpiem.

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Cena: LVL 43 000 par nakti

Avots: A Luxury Travel Blog

Ref: 111.111.103.239

Saistītie raksti

2 KOMENTĀRI

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas