Pieci knifi, kā atdzīvināt telefonu, kas kļuvis lēns

Neviens vien saskāries ar situāciju, ka mobilais telefons pēkšņi kļūst kaitinoši lēns. Izrādās, pat tikko iegādāts telefons vien pēc dažām lietošanas nedēļām var sākt darboties lēnāk, norāda Tele2 mazumtirdzniecības departamenta direktore Dace Škrabe, sniedzot ieteikumus, ko iesākt, lai ierīce atkal strādātu tikpat ātri kā iepriekš.

Pārstartējiet telefonu, kas nozīmē pilnībā to izslēgt un ieslēgt. Viedtelefons – tas ir neliels dators, kuram ik pa laikam nepieciešama pārstartēšana. Vēlams, ne retāk kā reizi nedēļā.

Izdzēsiet nevajadzīgās lietotnes jeb aplikācijas. Telefons darbojas lēni, ja tā atmiņa ir pilna. Izdzēsiet lietotnes, kuras neizmantojiet, kā arī pārvietojiet foto un video failus no telefona uz datoru, mākoni vai ārējo cieto disku.

Attīriet telefonu no vīrusiem, kuri labākajā gadījumā vien palēnina telefona darbību, bet sliktākajā – zog jūsu privāto informāciju.

Atjauniniet telefona operētājsistēmu – tas uzlabos iekārtas drošību un bieži vien arī tās darbības ātrumu.

Ja iepriekšminētie ieteikumi nepalīdz, telefonu iespējams pilnībā attīrīt, atjaunojot sākotnējos iestatījumus. Pirms visa telefona satura izdzēšanas, pārliecinieties, ka viss nepieciešamais ir saglabāts – kontakti, foto, video, faili utt.

Ref: 102.000.102.11198

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas